Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir?

 

Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir?

Youtube müzik dinlerken ( Reppall, repeat) aynı şarkıyı sürekli  dinlemek özelliği ile ilgili geçmiş başlıklarımızda bir konu anlatımı hazırlamıştık. Gelin görün ki bir youtube videosundaki klibi sürekli dinlemek için ayrıca bir siteye gitmemiz gerekiyordu.

Bu konumuzda ise youtubeda bir şarkıyı, klibi, bir youtube videosunu harici bir site kullanmadan ve aynı zamanda bir eklentide kullanmadan nasıl  tekrar tekrar otomatik olarak dinleyebileceğimizden bahsedeceğim.

Benim gibi pek çok insanın bir şarkıyı sürekli dinleme takıntısı olduğunu düşünüyorum. Ve genellikle de müzikleri youtube’dan dinliyorum ve müzikleri tekrar tekrar youtube’dan dinlemek biraz zor olabiliyor. Bir video izlerken otomatik oynatma listesi açık olduğu için atlıyor, yada oynatma listesini kapatsanız bile duraklama yapabiliyor. Geçmiş konumuzda bahsettiğimiz Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek ( Youtube Repeat) isimli başlığımızdaki yönlendirdiğimiz sitede ise tüm şarkıları bulamayabiliyoruz. Ve youtube haricinde başka bir siteye gitmek de alışkanlık dışı oluyor. Peki youtube üzerinde bir şarkıyı sürekli dinleyebilir miyiz? Neden olmasın?

Youtube’da bir şarkıyı sürekli dinle! Youtube’da tekrar oynatma ile aynı videoyu sürekli oynatma

1- Youtube’u açın.
2- Dinlemek istediğiniz videoyu açın.
3- Video üzerinde bir alana tıklayın.

Youtube'da bir şarkıyı sürekli dinle!

 

4- Siyah bir arka planda Menüler açılacaktır. Bu ayarlardan “döngü” ye tıklayın.
başka yapmanız gereken hiç bir şey yok. Video bittikten sonra artık yine aynı video tekrar oynamaya başlayacaktır.

Android telefonlarda youtube’da bir şarkıyı sürekli dinleme!

Android telefonda youtube ‘da bir şarkıyı sürekli dinlemek isterseniz mobil youtube ‘u kullanamazsınız.  Tarayıcı üzerinden masa üstü sürümüne geçip kullanmalısınız.

Youtube'da bir şarkıyı sürekli dinle!

 

Youtube’u masa üstü sürümünde açtığınızda android telefonunuzda da youtube’da bir şarkıyı otomatik olarak sürekli dinleyebilirsiniz.

Telefonda Youtube Arka Plan’da Ve Kilit Ekranda Nasıl Açılır

Android Cihazlarda Youtube Video Kalitesi Nasıl Arttırılır

Youtube’da Video Nasıl Kesilir?

“Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir?” üzerine 8 yorum

 1. Ben bu özelliği biliyorum ve kullanıyorum fakat bir süre sonra yandaki önerilerden başka bir videoya geçiyor benim tarayıcımdan falan mı kaynaklanıyor acaba

  Yanıtla
 2. verdiğiniz bilgi çok işime yaradı diğerleri başka site ve sayfa açmayı gösteriyordu youtube da olması süper tekrar tekrar aynı şarkıyı dinleyebiliyorum artık çok harika süperrr
  çok teşekkürler sağolun iyi çalışmalar

  Yanıtla
 3. Vaybe yıllardır youtubeyi kullanırım böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum , denedim gerçektende sürekli aynı şarkıyı dinleyebildim , harikaymış , ellerinize sağlık

  Yanıtla

Yorum yapın