Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek ( Youtube Repeat)

Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek ( Youtube Repeat)

Youtube‘da sürekli aynı klibi izlemek yada aynı şarkıyı dinlemek istiyorsanız bu işlemi yapabilirsiniz. Belki çoğu kişi bilse de , bilmeyenlerin olduğunu düşünerek hemen anlatıma geçelim. Bazı videolar bu işlemi yapmaya izin vermese bile bazıları izin verebilir. Eğer izinleri var ise bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube’daki müzikleri otomatik olarak tekrarlı dinlemek için neler yapılabilir

Her video da geçerli olmasada öncelikle Bu linkten tekrar şarkı dinleyeceğimiz videolar’ı arama yaparak hali hazırda açıldığını belirtmek isteriz.

Bunun yanısıra www.youtube.com’da ki bir videoyu repeat ( tekrarlı ) olarak açılmasını istersek URL’ye repeat yazmak ve Enter’ lamak yeterli oluyor.

Not: Eskiden bu URL listenonrepat sitesine atmıyordu. Şimdiler ise repeat yazsanız dahi https://listenonrepeat.com/ sitesinde kendinizi buluyorsunuz.  Bu sebep ile direkt olarak

https://listenonrepeat.com/watch/? URL sonu yazabilirsiniz yada REPALL olarak dinlemek istediğiniz müziği https://listenonrepeat.com/ ‘da arayabilirsiniz

Örnek URL:

https://www.youtube.com/watch?…….
www.youtuberepeat.com/watch?……..

Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek ( Youtube Repeat)
yada

https://listenonrepeat.com/watch/?URL sonu……

Eğer youtube’da müzik dinlerken takrarlı dinlemeyi youtube’dan ayrılmadan yapmak isterseniz Youtubeda Bir Şarkı Otomatik Olarak Nasıl Tekrar Dinlenir? başlıklı makalemizden  faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın