Telefonda Youtube Arka Plan’da Ve Kilit Ekranda Nasıl AçılırTelefonda Youtube Arka Plan'da Ve Kilit Ekranda Nasıl Açılır-www.ceofix.com

Telefonda internete wi-fi ile bağlanıp kota sorunumuz olmadığında youtube’da oynatma listelerini açıp hatta kendimiz play list oluşturup müzik dinliyoruz. Ancak youtube’da müzik dinlerken youtube dışına çıkamıyoruz. Telefonda her hangi bir yere tıkladığımız an youtube kapanır ve müzik keyfimiz son bulur.

Halbuki evde Wi-fi ‘da telefonu alıp youtube’dan müzik açıp bir yandan mutfak işleri yapıp bir yandan müzik dinlemek isteyebilirsiniz. Yada telefonda youtube’da müzik açıp bir yandan hesap makinesi kullanıp, not almak, maillere bakmak, internette başka sayfalarda gezinmek de doğal hakkınız ama nasıl?

Akıllı telefonda youtube’u arka planda aç! Ek yazılım kullanmadan akıllı telefonda youtube arka planda nasıl çalışır? Ek yazılım olmadan kilit ekranda youtube’dan müzik nasıl dinlenir?

Akıllı telefonda youtube’u arka planda açıp diğer işlerimize devam etmek için yapmanız gereken adımları makalemizi okuyarak yada videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte adımlar:

1- Tarayıcıyı açın.

2- Youtube’da bir oynatma listesi yada herhangi bir videoyu açın.

3- Youtube mobile görünümde açılacaktır. Sağ üst köşeden üç nokta simgesine dokunup ayarlara erişelim.

4- Ayarları aşağı doğru kaydırın ve masa üstü sitesi ayarına dokunun.

youtube masa üstü sitesi - www.ceofix.com

5- Youtube yeniden yüklenecek ve masa üstü görünümde açılacaktır. Videoyu oynatmaya başlatın. Ve telefondan her hangi bir yere tıklayın. örneğin home butonuna youtube videosu duraklayacak. Ama kapanmayacaktır. Bildirim ekranının açın ve duraklayan videoyu yeniden oynatmak için dokunun.

Artık video kapanmayacaktır. Ve youtube oyantama listesini sırası ile çalacaktır. Elbette bu sırada telefon ile hiç bir işlem yapmıyorsanız ayarlarına göre kilit ekran kapanacak yada siz de kapatabilirsiniz. Yada youtube’da video dinlerken diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Youtube'da arka planda müzik açabilmenin en iyi yanları-www.ceofix.com

Youtube’da arka planda müzik açabilmenin en iyi yanları:

1- müzik dinlerken telefonda istediğinizi işleri yapabiliyorsunuz.
2- müzik dinlerken youtube’u kapatma sorununuz olmadığı için kilit ekranda bile youtube açık kalıyor. Ekranı karartarak müzik dinlediğiniz için pilden de tasarruf etmiş olabiliyorsunuz.
3- Karanlık ortamlarda dikkat çekmeden youtube’u açıp kulaklık ile müzik dinlemekde cabası olsa gerek.

Yazılımsız ve kolayca artık youtube’u arka planda istediğiniz zaman rahatça açabilirsiniz. 👍

2 Yorum

  1. kamuran duru 13 Şubat 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 13 Şubat 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir