Güncelleme Almayan Cihazlarda Oreo’ya Nasıl Sahip Olunur

Güncelleme Almayan Cihazlarda Oreo'ya Nasıl Sahip Olunur

OO Launcher for Android O 8.0 Oreo ile Oreo’suz kalmayın. Google, Android Oreo’yu piyasaya sunmaya başladı. Ancak her zaman olduğu gibi yeni güncellemeyi alamayacak olan cihazlar var. Örneğin çok eskilerde kalan kitkat ve lollipop cihazlarda olduğu gibi geçen yıl piyasaya çıkan cihazlar bile güncelleme alamayabiliyor. Örneğin Sony ‘nin oreo güncellemesini vermeyeceği söylenilen sony xa ultra gibi. Tabii sony sürpriz yaparsa Oreo güncellemesi Xa ultra’ya da gelebilir. Nihayetinde Xa Ultra geçen yıl piyasaya çıkan bir ürün.

Şayet sizinde elinizde eski yada yeni olan ama güncelleme almayacak olan android cihazlarınız olsa bile herşeye rağmen oreo kullanabilirsiniz. Hemde Oreo’yu rootsuz olarak güncelleme almayan cihazlarda kullanabilirsiniz.

Dikkat: Lütfen İnternette gördüğünüz Google play storeda bulunmayan Oreo Launcher uygulamarına rağbet etmeyin. Google play store da olmayan APK dosyaları ile cihazınıza kurduğunuz her uygulama bilinmeyen aygıtlardan geldiği için saldırılara karşı savunmasızdır. Ve oluşabilecek her türlü veri kaybından kişisel olrak siz sorumlusunuzdur. Bu sebep ile kesinlikle APK dosyalarını tercih etmeyin. 

Root atmadan cihaz garanti dışı kalmadan Oreoyu güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Android Oreo tarzı başlatıcı ile akıllı telefonlarınız da Oreo’yu anında kullanabiliyoruz. Android Launcher’ın sistemi değil sadece arayüzü değiştirebileceğini unutmayın.

Bugünkü konumuzda ve videomuzda  Oreo başlatıcı uygulamasının ilk izlenimlerini sizinle paylaşacağım. Mağazadan OO Launcher for Android O 8.0 Oreo uygulamasını indirelim. Makale sonundaki indir butonuna tıklayıp google play storedaki ilgili içeriğe ulaşacaksınız.

Oreo güncellemesi almayan telefonda oreo başlatıcı ile oreo’yu kullanın:

OO Launcher for Android O 8.0 Oreo uygulamasını yükleyin.
Lets go butonuna tıklayın ve ekrandaki adımları Next butonu ile tamamlayın. Oreo ile tanışabiliriz.

Ekranı hızlıca yukarı kaydırıp, uygulamaları alfabetik olarak bulabilir ve ana ekranına yerleştirebilirsiniz.
Arama çubuğunu kullanarak uygulamaları arayabilirsiniz.

Sağa kaydırdığınızda, El fenerini , hesap makinesi göz koruması gibi uygulamaları göreceksiniz.

Göz koruması ekranın okuma ve diğer etkinlikler için ekran rengini biraz soluk hale getirecektir. Ayrıca akıllı telefonun hafıza bilgilerini, pil bilgilerini de görebilirsiniz ve optimize edebilirsiniz.

Güncelleme Almayan Cihazlarda Oreo'ya Nasıl Sahip Olunur

Ayarlarda, tema renklerini seçebilir, simge paketleri ve duvar kağıtları indirebilirsiniz, gizli klasörler ayarlayabilirsiniz yani oreo başlatıcı ile görünümünü ve çalışma şeklini kendi özel gereksinimlerinize göre değiştirebilirsiniz. Ancak uygulama arası reklam ve satın alma seçenekleri olduğunu belirtmekte yarar var.

Videomuzdan da Oreo Launcher kurulum ve  ilk bakışımızı izleyebilirsiniz.

Önemli:
Paylaştığım uygulama mağazadan kaldırılmıştır. Bu sebep ile makale içinde indirme linki yoktur. Benzer uygulamalar için “Oreo Launcher” yazıp play storedan arama yapabilirsiniz.

Bu konularda Dikkatinizi çekebilir:

Android Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir

Uygulama Yüklemeden Android Cihazınızı Hızlandırmanın Yolu

Android Telefondaki Google Play Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Android Telefondaki Google Play Arama Geçmişi Nasıl Silinir

Google Play Storeda Kullanılmayan Cihazları Kaldırma

Androidde Kilit Ekran Saati Nasıl Değiştirilir

Android Chrome Tarayıcısının Sürüm Bilgisini Öğren

Android’in Hangi Sürümünü Kullanıyorum Sürüm İsmi Ne?

Android Telefonda İnternette Güvenli Gezinti Nasıl Sağlanır

Android Cihazda Çevrimdışı Sorunu Nasıl Fixlenir

“Güncelleme Almayan Cihazlarda Oreo’ya Nasıl Sahip Olunur” üzerine 2 yorum

  1. Böyle bir uygulamadan haberim yoktu , elimde eski bir galaxy s3 vardı onu satmadan önce bu uygulamayı denemek isterdim , Hem root falan atmaya gerek duymaması ayrıca kolaylık , resimlerden gördüğüm kadarı ile fena birşeye benzemiyor , eminimki Oreo güncellemesi olmayan eski Android sahipleri bu habere sevineceklerdir , elinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın