TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?TeamViewer uzaktan bilgisayara erişim sağlama programlarından biridir. Peki bu program nasıl kurulur?

TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?

Uzaktaki bilgisayara bağlantıda en çok tercih edilen programlardan biri olan team viewer ile bir tanıdığınız, akrabanız yada arkadaşınızın bir bilgisayar sorununda onların bilgisayarına bağlanabilir yada bilgisayarda anlık bir projeyi beraber hazırlamak için tercih edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda bilgisayara uzaktan erişim sağlama programlarından olan teamviewer kullanmak isteyebilirsiniz.

Team viewer ücretsiz bir yazılımdır. Fakat uzun süreli bağlantılar ticari kullanıma girdiği için yazılımı ücretli satın almalısınız. Ücretsiz kullanımındaki süre ise normal kullanıcılara kesinlikle yetiyor ve satın alma işlemi gerektirmiyor.

Öncelikle uzaktaki bilgisayara erişim sağlayabilmek için her iki bilgisayarda da team viewer yüklü olması gerektiğini belirtelim. Team viewer’ı iki çeşit kullanabilirsiniz. Biri bilgisayarınıza kurarak diğeri ise portable olarak. Yani bilgisayarda anlık olarak ihtiyacınız olduğunda geçici olarak kullanabilirsiniz.

Videomuzda team viewer nereden indirileceği ve nasıl kurulacağına dair bilgileri sizler ile paylaştık.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir