Androidde Klasik Snake Oyunu Nasıl Oynanır

Androidde Klasik Snake Oyunu Nasıl Oynanır

Nokia’nın klasik snake oyununu sevenler android cihazlarında da oynayabilirler. Hemde Nokia arayüzü ile.
Elbette ki diyebilirsiniz. Aaaa çok eski snake oyununu ne yapacağız ki diyenler kadar, wayyy snake oyunu hayranıydım diyenler olabilir. Hatta ve hatta snake oyununu hiç bilmeyenler bile vardır. Biraz Nostalji yaşamak isteyenler klasik snake oyununu androidde oynayabilirler.

Bugün telefonumda test ettim ve güzel çalışıyor. Oyun klasik nokia arayüzü ile geliyor. Ve 2-4-6-8 tuşları ile oynanıyor. Yani ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere oyun sanal bir nokia tuş takımı ve ekranı ile açılıyor.

Güzel mi ? Eskiyi hatırlattı. Ve benim nokia 8310 ‘da oynadığım oyundu. Yıllarca oynadık ekran görüntüsündeki yüklü oyunlar olarak NFS’yi görebilirsiniz ve onun yerini alamaz Snake oyunu ama nostalji güzel oldu. Sizde nostalji yaşamak isterseniz oyunu google play store’dan indirebilirisiniz.

Androidde snake oyunu nasıl oynanır? 

Google play store’da Pek çok snake oyunu ile karşılaşacaksınız. Ben snake 2K yı kurdum.

Androidde Klasik Snake Oyunu Nasıl Oynanır

Tuşlar ile kullanımı kolay. Akıcı ve takılma yok. Ses açıp kapatma özelliği var. Zorluk seviyesi ve labirent seçenekleri de mevcut.  Bu ayarlara ulaşmak için oyunun sağ alt köşesindeki üç noktalı simgeye dokunun. Ve Preferences’e dokunun.

Level- Labyrinth-Game sounds seçeneklerini göreceksiniz.

Önemli not: Makalede ve videoda bahsi geçen  snake 2K  google play store’dan kaldırılmış.  Play store’da aramaya snake 2K yazıp benzer oyunları telefonunuza yükleyebilirsiniz. 

“Androidde Klasik Snake Oyunu Nasıl Oynanır” üzerine 4 yorum

  1. Bu oyunun akıllı telefonlarda oynanabildiğini bilmiyordum , çocuklar eskiden oynardı tam nostalji olmuş , teşekürler

    Cevapla

Yorum yapın