Mobilden Yasaklı Sitelere Opera VPN İle Girin

Mobil Cihazlarda yasaklı sitelere nasıl Girilir?

Mobilden Yasaklı Sitelere Opera VPN İle Girin
Opera VPN ile yasaklı sitelere ücretsiz ve limitsiz olarak  istediğiniz gibi bağlanabilirsiniz. Ayrıca Halka açık yerlerde kablosuz ağ bağlantı kuruyorsanız OPERA VPN güvenliğinizi riske atmadan internette arama yapabileceksiniz.

OPERA FREE VPN İLE YASAKLI SİTELERE GİRİŞ!

İşte bu Türkiye’de sıklıkla sosyal ağlara gelen yasakları artık sorunsuz ve bir şekilde opera tarayıcısının geliştiridiği Opera VPN ile bu sorunları tek tıkla hızlı internet, güvenli internet ve yasaksız mobil internetin keyfini sürebilirsiniz.

Opera VPN’yi android ve IOS cihazlarınıza kurduktan sonra kullanımı oldukça kolay. Yasaklı siteye giriş yapmadan önce Opera VPN’yi açacaksınız.

Anahtarı sürükleyin

Connect butonuna tıklayın.

Ekranınızın sağ üst köşesinde anahtar ikonu var iken güvenli internet kullanıyorsunuz demektir.

 

Mobilden Yasaklı Sitelere Opera VPN İle Girin

 

Ekran Yeşil olduğunda bağlantınız gerçekleşmiş demektir. Farklı lokasyonları denemek için Change Region buonuna tıklayın.

Mobilden Yasaklı Sitelere Opera VPN İle Girin

 

Ve istediğiniz lokasyonu seçin.  Opera VPN ile yasaklı siteye nasıl girdiğimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT

Opera VPN artık kaldırılmıştır. Opera VPN yerine android telefonda VPN uygulaması olarak Monster VPN kullanabilirsiniz.  Detay için>  Hemen tıklayın  > Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN

Yada Dahili opera vpn kullanabilirsiniz.

Dahili opera VPN Nasıl kullanılır konusu Burada–> Telefonda Opera Browser İle Dahili VPN Kullan

“Mobilden Yasaklı Sitelere Opera VPN İle Girin” üzerine 4 yorum

  1. Programlar ile uğraşmadan daha kolay yolu var tunel siteleri gireceğin sitenin adresini yazıyorsunuz giriliyor programsız trde bu işi yapan çok proxy siteleri var en büyüğü dtunnel . net tr sitesi opera vpnde güzel ama bunlar bence daha güzel tabi kullanıcı tercihidir paylaşımınız için teşekkürler.

    Yanıtla

Yorum yapın