Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN

Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN

Android telefon kullanıcısı iseniz birde bilgisayar hiç kullanmıyor yada çok az kullanıyorsanız telefonunuzda bir vpn ihtiyacı duyacaksınız. Google play store’da pek çok VPN uygulaması mevcut ancak maalesef hepsi çok düzgün çalışmıyor. Hatta bazıları İnternete bile bağlanmıyor. İnternete bağlanmayan bir VPN’nin anlamını hala çözebilmiş değilim. Telefonun uyumlu olmasına karşın bir kaç VPN uygulamasında internete bağlanamadığını gördüm. Ve VPN’yi kapattığımda anında internet sayfaları açıldı.

Bazı VPN uygulamaları ise her ne kadar ücretsiz dese bile ücretli oluyor, bazıları açılıyor ama server’a bağlanamıyor. Aslında VPN uygulamasında opera VPN favorimdi fakat Opera, bu ayın sonunda 30 Nisan 2018 tarihinden itibaren VPN uygulamasını kapatacağını açıkladı. Pek çok VPN uygulamasını test ettikten sonra şuan için çalışan ve en uygun VPN uygulamasını sizlere anlatacağım.

Android telefonlarda VPN Monster nasıl kullanılır?

1- VPN Monster’ı google play ‘den indirin. İlgili linki makale sonundan bulabilirsiniz.

2- Kurulum cihazınızda tamamlandıktan sonra Vpn Monster uygulamasını açın.

3- Reklam içerikli olduğu ilk karşınıza reklam çıkacaktır. Kapatabilirsiniz.

4- Uygulama ekranı ile karşılaştığınızda uyuyan bir ikon ile karşılaşacaksınız. Power tuşu ile başlatmadan önce ülke seçimini yapabilirsiniz. Ülke bayrağına dokunun.

5- Serve location’ı seçmek için Free sekmesine dokunun. Almanya, Hollanda, Birleşik Krallık, ABD ( new york) ,Singapur,ABD ( san francisco),Kanada, Hindistan’ı seçebileceğiniz gibi rastgele Fastest server’ı da seçebilirsiniz. Yani aralarında en hızlı olan hangisi ise onunla bağlanacaktır.

Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN

6- Bağlantı kurulurken artık ikon yürümeye başlayacak. Ve Bağlantı sağlandığında Mutlu bir ikon ile karşılaşacaksınız Ve üst bildirim ekranınızda da bir kilit ikonu ve onay işareti göreceksiniz.

7- Dilerseniz gogle aramaya whatsmy ip yazarak VPN bağlantısının gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN

VPN Monster-download

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Android Ve Bilgisayar İçin Ücretsiz VPN Yazılımı-İndir

Android Telefonda Gmail Hesabı Nasıl Kaldırılır?

Android Telefonda HD Ekran Kaydı Yap

“Android Telefonlar İçin Ücretsiz VPN” üzerine 2 yorum

 1. Opera vpn nin kapanacağını bilmiyordum , hayret , oysa çok başarılıydı , alternatif vermeniz çok iyi olmuş kapğanırsa anında buna geçeceğim , sağolun

  Yanıtla
  • @Kemal Tanbul

   rica ederim. Opera vpn bence de gayet iyi idi. Kapanmadan bir alternatif aradım. Umarım uygulamada bir değişiklik olmaz. Tek kötü yanı çok sık reklamları

   Yanıtla

Yorum yapın