Youtube’da Koyu Ve Açık Tema Arasında Geçiş Nasıl Yapılır?

1825 Görüntülenme

Youtube'da Koyu Ve Açık Tema Arasında Geçiş Nasıl Yapılır?www.ceofix.com

Gece modu olarak yada sadece siyah modu seviyorsanız youtube üzerinde siyah tema kullanabilirsiniz. Karanlık tema gece için tavsiye edilse bile gençler genellikle gündüz vakitlerinde bile karanlık tema kullanmayı seviyor. Göz sağlığı olarak siyah tema herkeste aynı etkiyi yapmayabilir.

Bazı kişilerde siyah tema gözleri yorabilir. Geçtiğimiz günlerde youtube’u siyah tema olarak açılmaya başlamış bir kullanıcı bizimle iletişime geçti ve nasıl eski haline alabileceğini sordu. Bilgisayarını torununa veren bir amcamız hesabını kapatmamış ve youtube’da siyah tema ile karşılaşınca pek hoşuna gitmemiş. Bu herkesin başına gelebilir.

Youtube koyu ve açık tema arasında geçiş yap:

1- Youtube’u açın. Ve giriş yapın.

2- Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın.

Youtube koyu ve açık tema arasında geçiş yap:-www.ceofix.com

3- Açılan ayarlar arasında koyu tema seçeneğine tıklayın. “Koyu tema, sayfanın parlak yüzeylerini karartarak gece kullanımına uygun hale getirir. Hemen deneyin! Koyu tema ayarınız yalnızca bu tarayıcı için geçerli olur.” ayarındaki anahtarı açık yada kapalı konuma getirerek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube koyu ve açık tema arasında geçiş yap:-www.ceofix.com

Yazılımsız-Online Youtube Playlist Nasıl İndirilir

Yazılımsız-Online Youtube Playlist Nasıl İndirilir

Youtube’da Ne Kadar Süre Geçirdin?

Youtube Videosu İzlerken İki Dokunuş İle İleri Geri Sar“Youtube’da Koyu Ve Açık Tema Arasında Geçiş Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

  1. Teşekürler , youtubede koyu tema olduğunun bile farkında değildim sayenizde öğrendim

    Cevapla
    • Rica ederim Gürkan 🙂

      Cevapla

Yorum yapın