Youtube Bildirimleri Gelmiyor Çözümü

Youtube Bildirimleri Gelmiyor

Sevdiğiniz youtuber’ların kanallarına abone olan kullanıcıların bir çoğu bildirim alamamaktan şikayetçi. Pek çok takipçim bana bunu soruyor. Video yayınlıyorsun ancak bildirim gelmiyor neden?  Abla video atmışsın ama bildirim gelmedi gibi pek çok yorum ve şikayet aldım.

Geçmiş makalelerimizde youtube’dan Youtube Bildirimleri Gelmiyor Sorununun Çözümünü anlatmıştık. Makale sonundaki linke tıklayarak konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Lakin buradaki ayar ile de bildirim sorunu tam olarak çözülmedi.

Youtube’dan bildirim gelmiyor ise ne yapacaksınız. İşte adımlar:

1- Youtube’a giriş yapın.

1- Abone olma butonunun yanındaki çan ikonuna tıklayın. Normalde çan ikonunun yanında iki çan sesi simgesi olmaz ise en önemli bildirimleri alırsınız.

Youtube Bildirimleri Gelmiyor

Yani burada youtube kafasına göre takılır. Şayet bir kanalın her hareketini izlemek ve her video yüklediğinde düzenli bir bildirim gelmesini istiyorsanız çan simgesine tıklayın.

Çan simgesine tıklayınca düz olan çan simgesinin yanında iki tane parantez simgesi olur. Buda size bildirim alacağınız anlamına gelir. Ve sol alt köşede Tüm bildirimleri alacaksınız mesajını görürsünüz.

Youtube Bildirimleri Gelmiyor

Ardından tekrar zil butonuna tıklayın ve tümününü seçin.  

Artık abonesi olduğunuz youtube kanalından tüm bildirimleri alacak ve dolayısı ile abonesi olduğunuz youtube kanalı her yeni video yüklediğinde haberdar olacaksınız.

Youtube Bildirimleri Gelmiyor

Dikkat edin abone olduğunuz kanaldan  diyorum. Çünkü bir kanala abone olmazsanız çan ikonunu göremezsiniz. Bir kanaldan bildirim almak için önce abone olmalısınız.

Youtube Bildirimleri Gelmiyor

Youtube Bildirimleri Gelmiyor Sorununun Çözümü

“Youtube Bildirimleri Gelmiyor Çözümü” üzerine 4 yorum

Yorum yapın