Aqua Snap İle Pencereleri Üst Üste Tuttur

Aqua Snap İle Pencereleri Üst Üste Tuttur

Pek çok işlem yaparken pencereleri üst üste tutturmak yada ekranı bölmek isteyebiliriz. Hızlıca ve eşit bölümler kaybolmayan sabit pencerelere sahip olmak ister misiniz?

Windows 10 ‘da yapılan pek çok hata insanlara ek yazılımlara muhtaç ederken Windows 7 kullanıcılarının da severek kullanacağı bir yazılım olan Aqua Snap’a değinmek istiyorum bugünkü yazımda.

Elbetteki Windows’da ek yazılım olmadan pencereleri ayı ayrı bölebiliriz ancak bu yazılımın ek özelliklerinden dolayı tercih edebiliriz.  Özellikle pencereyi sabitleme özelliği ile en sevdiğim özellikler arasında. Çünkü bazı çalışmalar yaparken örneğin bir e-kitap üzerinden not almak isteyebilirsiniz yada bir film izlerken bir yandan oyun oynamak isteyebilirsiniz ve sayamayacağım pek çok durum olabilir.

Özellikle de Windows 10 hatalar ile doluyken bu gibi yazılımlara ihtiyacımızın olabileceğini düşünüyorum.

Kurulum hakkında pek bir şey yazmak istemiyorum klasik bir kurulumu var ancak videomuzda kurulumu izleyebilirsiniz.

Aqua Snap İle Pencereleri Üst Üste Tuttur

Yazılımın pencere tutturma özelliğinde opaklık ayarı çok önemli.  Çünkü opaklığı az ayarlarsanız ki orijinal ayarlar sizi rahatsız edebilir. Opaklığı arttırmalısınız. Çünkü alttaki uygulamayı yansıtması yazımı zorlaştırıyor.

Aqua Snap İle Pencereleri Üst Üste Tuttur
Opaklık hiç vermezseniz de bu sefer bir an pencereyi tutturduğunuzu unutabiliyorsunuz.

Windows’daki Shake özelliğine alışkınsanız ve sıklıkla kullanıyorsanız uygulama sizi yanıltacaktır. Çünkü shake özelliği kayboluyor. Yazılım açıkken shake özelliği Aqua snap’a ait oluyor ve pencereyi shake özelliği ile tutturuyorsunuz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yayımcı: nurgo-software
Boyut: 3,23 MB
Sistem: Windows 10

Ana Sayfası▼Download▼

30 Ekim 2016’da yayınladığımız konu 11 ekim 2019’da güncellenmiştir.

“Aqua Snap İle Pencereleri Üst Üste Tuttur” üzerine 4 yorum

  1. geçen bunu nasıl yaparım diye birhayli aramıştım , şimdi karşıma çıktı , işime yarayacağı garanti ,içeriğiniz gerçekten kaliteli , teşekürler

    Yanıtla

Yorum yapın