Mentor Palmastro İle Teknolojik El FalıMentor Palmastro

Elinizden Karakter analizi yapan bir makine Mentor Palmastro isimli bilgisayar diyelim yada teknolojik cihaz insanların yerini aldı!

El falcılığı geçmişten günümüze kadar dayanır ve daha çok el falı denilince akla geleceğe dair bilgiler gelir. El falı (şiromansi, chirognomonie) Eski Mısır’a, Hindistan’a ve çok eski çağlardan beri günümüze gelmiş bir sanattır.

Özellikle Bohemyalılar (çingeneler) tarafından uygulanan bu sanatı artık heryerde ve herşeyde olduğu gibi teknolojik bir cihaz yerini aldı.

Mentor Palmastro İsimli Teknoljik Cihaz Size Karakter Analizinizi Yapıyor

Evet eskilerde, bu işi gizli bilimciler, çingeneler yaparken şimdilerde teknolojik bir bilgisayar yapıyor. 15-20 saniye içinde1 TL’ye elinizden karakter analinizi yapıyor.

Mentor Palmastro Nasıl Çalışıyor?

Önce 1 TL yi atıyoruz. Sonrada elimizi taraması için ağız kısmına , yerleştiriyoruz. Ve 15 – 20 sn bekliyoruz.

Mentor Palmastro İle Teknolojik El Falı

15-20 saniye sonra ise bize alt kısımdaki hazneden karakter tahlilimizi veriyor. Ayrıca verdiği çıktının en altında aşk , sağlık iş , şans grafiğimizi ve şanslı numaralarımızı gösteriyor.

Mentor Palmastro İle Teknolojik El Falı

Artık, sevgilinizi alıp bir deniz kenarında yada parkta yanınıza gelen çingeneler tarafından bakılan el falını teknolojik makineler aldı diyebiliriz.

Çiftlerin ,  sinema ve avm’lerde takıldığı zamanımızda elden düşmeyen akıllı cihazlar vs derken  artık kocaman birde karakter analiz makinemiz var. İleriki günlerde teknoljik sevgililerde yerini alır mı dersiniz ?

Teknoloji hayatımıza o kadar hızlı girip bizleri değiştiriyor ki , şu an bile teknolojinin esiri olan bizler ileriki zamanlarda daha da robotlaşıp robot sevgililer ile karşılaşır mıyız diye düşünmemek elde değil.

Sonuç olarak bir sinema çıkışı,  Mentor Palmastro ile bir el falı baktırmak isteytenler çiftler elbette olacaktır. Çünkü fala inanmayız. Ama falsızda kalamayız.

 

2 Yorum

  1. sibel yolcu Alıntıla
    • Nimet Tuba Oz Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir