Acronis True Image 2017 İle Facebook Verilerini YedekleyinAcronis True Image 2017 İle Facebook Verilerini Yedekleyin

Dünyanın en hızlı kişisel veri yedekleme çözümü Acronis True Imag 2017 pazarda!

Hibrid bulut veri koruma pazarının önde gelen çözüm sağlayıcısı Acronis, True Imag 2017 ile pazarda yerini aldı. Kişisel veri yedekleme çözümü sunan Acronis yeni sürümünde Facebook hesaplarındaki verileride eksiksiz biçimde yedekleyebiliyor. Acronis True Image teknolojisi ile kullanıcılara, kişisel kullanım için pazarda yer alan çözüm arasındaki en hızlı olan imaj yedekleme ve kurtarma çözümü sunuluyor:

Acronis True Image 2017’nin özellikleri:

Full-imaj lokal ve bulut yedekleme özelliği, uzaktan yedekleme yönetimi:

Tüm bilgisayarlarınızı korumanın yanı sıra, uzaktaki aile üyelerinin bilgisayarlarının korunmasına da yardımcı olabilirsiniz. Çevrimiçi çalışan ve dokunmatik kullanıcı arayüzüne sahip gösterge panelinden, herhangi bir bilgisayar ya da mobil cihazın veri koruma durumunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Mobil cihazların olarak lokal Windows bilgisayarlara ya da Acronis Bulutuna kablosuz yedeklenme:

Limitsiz sayıda iPhone, iPad ve Android cihazı, lokal Wi-Fi’ın tüm hızını kullanarak bilgisayarınıza yedekleyebilir, gerektiğinde ister sadece bir fotoğraf ya da 1 kontak bilgisini ister tüm içeriği aynı ya da bir başka cihaza kurtarabilirsiniz

Facebook hesaplarındaki verilerin eksiksiz biçimde yedeklenmesi:

Facebook hesabınızın tüm içeriğini, fotoğraflar, videolar, kontaklar, yorumlar ve beğenenleri otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Böylelikle; yanlışlıkla yapılan silme işlemlerine, hacker saldırılarına, uygulama çökmelerine ve sosyal ağ üzerinde oluşan hatalara karşı verilerinizi koruyarak, anılarınızn yok olmasını engelleyebilirsiniz.

Buluta ya da harici depolama cihazlarına arşivleme:

Büyük hacimli ya da nadiren kullanılan dosyaları Windows ya da Apple bilgisayarınızdan NAS cihazı, ağ paylaşımı ya da Acronis Bulutu gibi harici depolama ünitelerine taşıyarak diskte yer açabilirsiniz. File Expolerer, Finder ya da Web tarayıcı kullanarak da arşivlere erişebilisiniz.

Gelişkin NAS – Lokal ağa bağlı bulunan NAS cihazlarını otomatik olarak bulur, yedekleme ortamı olarak gerekli tanımlamaları yapar, eğer geçici olarak devre dışı kalmışsa bağlantısını otomatik olarak kurar.

Acronis True Image 2017 ile birlikte aralarında lokal ve bulut üzerinde yer alan yedekler arasında arama, arşivler için şifreleme, yedekler için yorum oluşturma, Windows Explorer entegrasyonu, iOS ve Android cihazlar için yenilenmiş dokunmatik kullanıcı arayüzünün de yer aldığı pek çok yeni özellik geliyor.

Bugüne Kadarki True Image Sürümlerinin En Hızlısı

Windows bilgisayarlarda 3-6 kat daha hızlı
Yedekleme ve kurtarma için harici USB 3.0 depolama ünitesi kullanan diğer rakip ürünlere kıyasla 30% daha hızlı
Apple bilgisayarlardaki Apple Time Machine’e kıyasla 60% daha hızlı


Pazara Sunum ve Fiyatlandırma

Acronis True Image 2017 1 bilgisayar üyeliği için 39$’dan başlayan, 1 bilgisayar lisansı için 49$’dan başlayan fiyatlarla pazara sunuluyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir