Windows 10 Görev Çubuğu Otomatik GizlenmiyorGörev Çubuğu Otomatik Gizlenmiyor

Görev çubuğunu sabit kullanmak yerine Windows 10’da  görev çubuğunu otomatik olarak  gizlenir bir şekilde kullanıyorsanız Windows ’10 daki  görev çubuğunun sabit kalma sorunu ile karşılaşmışsınızdır.

Görev çubuğu sabir kaldı, görev çubuğu  otomatik olarak gizlenmiyor sorunun çözümü!.

Windows 10 ile birlikte gelen sorunlardan biri de görev çubuğunu otomatik olarak gizlenme seçeneğini kullanırken bir anda sabit kalması.

Sebebi neden bilinmez ama benim başıma gelen sıkıntılardan birisi görev çubuğunun tam çalışma anında kilitlenip kalması. Bİlgisayara resetlerseniz düzelecek ancak çalışma projelerinizi tek tek kaydetip yeniden açılmasını beklemek zorunda kalacaksınız.

İşte bu gibi durumda bilgisayarı resetlemek yerine Windows Gezginini yeniden başlatmayı ( yani resetlemeyi ) düşünebilirsiniz.

Yine Görev çubuğunun kilitlendiği bir anda bu bilgiyi sizler ile paylaşmak istedim ve tüm işlemleri videomuz da değindim
Videoda bahsettiğim Windows gezgini yeniden başlatmak için kullanabileceğiniz bat, vbs ve powershell kodlarını buradaki konumuzdan bulabilirsiniz.

#Bilginin Paylaşımına destek olun.#
⇒⇒ ⇒  #Bu videoyu yada bu sayfayı konunun altındaki paylaş butonlarını kullanarak sosyal ağlarınız da paylaşın ki daha çok kişi bu bilgiyi öğrensin. #

♥♥♥Videomuzu sağ alt köşeden beğenip yorum bırakmayı unutmayın. Destek için teşekkür ederim ♥♥♥2 Yorum

  1. metin 24 Temmuz 2016 Alıntıla
    • Nimet Tuba Oz 24 Temmuz 2016 Alıntıla

    Yorum Bırakabilirsiniz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir