Google Chrome Sekmeler Arası Geçiş

Google Chrome Sekmeler Arası Geçiş

Android cihazlarda google chrome’da yeni sekme açma ve sekmeler arasında geçiş yapma!

Aslında android cihaz kullanıcıları için çok kolay bir konu olsada yeni kullanıcılar  ve telefon kullanımına aşina olmayan kişiler için önemli bir konu olduğunu düşünüyorum.

Bilgisayar da internet kullanıma alışkın olanlar içinde cep telefonlarından uzak kaldıkları bir gerçek.

Üstelik acil durumlarda yada çok nadir durumlarda telefondan internete baktıklarında aradıklarını bulamamaları ile yada nette gezinirken sürekli sayfaların yeni sekme açarak diğer sekmelerin arka planda kalması ile kullanıcılar zor durumlar yaşıyorlar.

İşte belki çok basit olsa bile nadir olarak telefondan internet kullanıcıları için önemli bir konu. Videomuzu takip ederek kolayca yeni sekme açma, sekmeler arası geçiş ve açılan sekmeleri kapatmayı videomuz da anlattık.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir:

Android Cihazlarda İnternette Tasarruf Edin
Android Cihazda Ok Google Çevrimdışı Sorunu Nasıl Fixlenir
Android Telefonda Chrome Tarayıcıda Ana Sayfa Ayarı
Android Cihazlarda Google Chrome Geçmişi Nasıl Temizlenir“Google Chrome Sekmeler Arası Geçiş” üzerine 4 yorum

 1. seyrekte olsa Cep telefonundan nete girmek zorunda kalıyorum , sekmelerin oradaki kutucuktan seçilebildiğini bilmiyordum , işime yaracak , elinize sağlık

  Cevapla
  • Beğnmenize ve yorumunuza sevindim. Ben teşekkür ederim. 🙂

   Cevapla
 2. Tarayıcı kullanırken bazı sayfalara tıklıyorum açılıyorlar ama eski sayfama gitmek için yeniden adresi yazıyordum. Hiç köşedeki rakamlar dikkatimi çekmedi güzelmiş.

  Cevapla
  • Yok yeniden adresi yazmak ana sayfaya dönmektir. Tekrar ana sayfa üzerinden ilgili konuyu bulmanız lazım. Biraz uzun olur öyle sıkıcı bir durum.

   Cevapla

Yorum yapın