Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur? Microsoft Office kurulumu nasıl yapılır?

Microsoft office programını indirdikten sonra kurulumunu yapması oldukça kolay. Set-up’ı çalıştırdıktan açılan arayüzde size iki tane seçenek sunuluyor. Biri şimdi yükle , diğeri özelleştir.

Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?

Bu kısımda siz Office programının tüm özellikleri ile kurulmasını istiyorsanız şimdi yükle diyerek standart bir kurulum yapabilirsiniz.
Ancak Microsoft Office programlarının hepsini kullanmayacaksanız bu aşamada özelleştire tıklayarak seçmeli bir kurulum yapabilirsiniz.

♦Youtube’da Bir Şarkiyi Sürekli Dinlemek ( Youtube Repeat)

Kurulumda esnasında office progrmalarının hepsini kullanmayacaksınız tavsiyem bilgisayara yük olmaması adına kullanmayacağınız programları yüklememek olacak. Bu sebep ile anlatımımızı Özelleştirilmiş bir kurulum olarak gerçekleştirdik. Standart kurumlumda zaten ekstra bir işlem yok. Şimdi yükle butonuna tıkladıktan sonra kendisi kurulumu tamamlıyor.

Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

Geçelim kurulumu arayüz açıldıktan sonra tüm bileşenleri yüklemek istiyorsanız ŞİMDİ YÜKLE ‘ye , Seçmeli yüklemek istiyorsanız ÖZELLEŞTİR’e tıklıyorsuınuz. Sonrasında köşedeki oklardan istemediklerinizi kulanılmaz işaretleyip ŞİMDİ yükle butonuna tıklıyorsunuz ve kurulum tamamlanıyor. Resimlerin altındaki videoyu izleyerek adım adım izleyerek de yapabilirsiniz. Bizi takip etmeyi ve paylaşıma katkıda bulunmak için sosyal ağlarınızda konularımızı paylaşmayı unutmayın.

Destekleriniz için teşekkürler.

Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?

Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?

Microsoft OFFİCE Seçmeli Nasıl Kurulur?

 

#Bilginin Paylaşımına destek olun.#
#Bu videoyu yada bu sayfayı konunun altındaki paylaş butonlarını kullanarak sosyal ağlarınız da paylaşın ki daha çok kişi bu bilgiyi öğrensin. #

♥♥♥Videomuzu sağ alt köşeden beğenip yorum bırakmayı unutmayın. Destek için teşekkür ederim ♥♥♥

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir