Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

Uzaktan bağlantı programı Teamviewer’da önemli proje içindesiniz ve karşı tarafa bağlandınız. Ve ses ayarınız düzgün olmasına karşın karşı taraf ile sesli iletişime geçemiyorsunuz.

Teamviewer'da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

Karşı tarafın ses ile iletişime geçememesi ise bağlantı kurulduğunda mikrofunu sessizden çıkar penceresinin açılmaması.

Mikrofunu Sessizden çıkar penceresi nereye gitti?

Teamviewer'da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

Teamviewer‘da belki otuz kere bağlantı kurmuşsunuzdur hiç ses iletişiminde sorun ile karşılaşmamışsınızdır ancak hiç bir ayarda değişiklik yapmadığınız halde gün olur karşıdaki kişi ile sesli iletişime geçemeyebilirsiniz. Bu can sıkıcı durumdan kurtulmak için Teamviwer’ı kaldırıp yeniden kurmanız yada işletim sistemini değiştirip  o sistemde denemeniz bile bir çözüm getirmez.

Bu sessizden çıkar penceresi nereye kayboldu bilinmez ama bundan sonraki bağlantılarınız da sesli nasıl iletişime geçeceğinizin çözümü var.

►►►TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?


Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Sorunun Çözümü?

Mikrofonu sessizden çıkar pencere gelmiyorsa biz mikrofonu açmak için teamwiver bağlantısı kurduğumuzda karşımıza çıkan üstteki ayar kutularına giderek mikrofonu aktif ederiz.

►►►Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

İletişim kutusuna tıklarız, ardından internet çağrısı başlata tıklarız.

Teamviewer'da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

ve mikrofonu sessizde olduğunu göreceksiniz. Mikrofon simgesine tıklayıp mikrofunu sessizden  çıkarınca  karşı taraf ile sesli iletişime geçebiliriz. Nihayet sesli iletişime geçmiş bulunuyoruz.

Teamviewer'da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü

Tüm bunları adım adım aşağıdaki videomuzdan izleyerek yapmayı deneyebilirsiniz. Bizi desteklemeyi unutmayın. Yorumlarınız ve paylaşımlarınız ile  sizde çevrenizdeki kişileri bilgilendirebilirsiniz.  Kolay gelsin.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Teamviewer Bağlantısında Duvar Kağıdı Görünmüyor

Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır Ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?

“Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Çözümü” üzerine 4 yorum

 1. İyi Çalışmalar.

  Teamviewer karşı tarafın sesini komple kapattı. Çıkış yapıyorum ses çıkmıyor diyor karşı taraf.Ama sadece ses bana geliyor. Ses kartına yapmadığım işkence kalmadı. Ses yok. Bunu nasıl geri çevireceğiz.

  Yanıtla
  • @Ali

   teşekkürler, İletişim kutusuna tıklayıp, ardından internet çağrısı başlat ve mikrofonu sessizden çıkar’ a tıklar mısınız. BU sorunu çözmesi lazım. Kolay gelsin.

   Yanıtla

Yorum yapın