Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor ÇözümüUzaktan bağlantı programı Teamviewer’da önemli proje içindesiniz ve karşı tarafa bağlandınız. Ve ses ayarınız düzgün olmasına karşın karşı taraf ile sesli iletişime geçemiyorsunuz.

teamviewer-mikrofonu-sessizden-cikar-

Karşı tarafın ses ile iletişime geçememesi ise bağlantı kurulduğunda mikrofunu sessizden çıkar penceresinin açılmaması.

Mikrofunu Sessizden çıkar penceresi nereye gitti?

teamviewer sessizden çıkar penceresi
Teamviewer‘da belki otuz kere bağlantı kurmuşsunuzdur hiç ses iletişiminde sorun ile karşılaşmamışsınızdır ancak hiç bir ayarda değişiklik yapmadığınız halde gün olur karşıdaki kişi ile sesli iletişime geçemeyebilirsiniz. Bu can sıkıcı durumdan kurtulmak için Teamviwer’ı kaldırıp yeniden kurmanız yada işletim sistemini değiştirip  o sistemde denemeniz bile bir çözüm getirmez.

Bu sessizden çıkar penceresi nereye kayboldu bilinmez ama bundan sonraki bağlantılarınız da sesli nasıl iletişime geçeceğinizin çözümü var.

►►►TeamViewer Nedir? Teamviewer Nasıl Kurulur?


Teamviewer’da Karşı Tarafın Sesi Duyulmuyor Sorunun Çözümü?

Mikrofonu sessizden çıkar pencere gelmiyorsa biz mikrofonu açmak için teamwiver bağlantısı kurduğumuzda karşımıza çıkan üstteki ayar kutularına giderek mikrofonu aktif ederiz.

►►►Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

İletişim kutusuna tıklarız, ardından internet çağrısı başlat ve mikrofonu sessizden çıkar’ a tıklarız. Ve karşı taraf ile sesli iletişime geçebiliriz. Nihayet sesli iletişime geçmiş bulunuyoruz.

Teamviewer mikrofonu sessizden çıkar

Tüm bunları adım adım aşağıdaki videomuzdan izleyerek yapmayı deneyebilirsiniz. Bizi desteklemeyi unutmayın. Yorumlarınız ve paylaşımlarınız ile  sizde çevrenizdeki kişileri bilgilendirebilirsiniz.  Kolay gelsin.

#Bilginin Paylaşımına destek olun.#
#Sitemizdeki konuyu yada  videoyu sosyal ağlarınız da paylaşın ki daha çok kişi bu bilgiyi öğrensin. #2 Yorum

  1. Ali 8 Temmuz 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 8 Temmuz 2017 Alıntıla

    Yorum Bırakabilirsiniz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir