Android Telefon Bilgisayardan Nasıl Kontrol EdilirAndroid Telefon Bilgisayardan Nasıl Kontrol Edilir

Bilgisayardan Android Telefona Nasıl Bağlanılır?

Android telefonunuzu uzaktaki bir bilgisayar ile  bağlayabilirsiniz yada kendi bilgisayarınız ile android telefonu yönetebilirsiniz.

Gerek iş amaçlı gerek eğlence, gerek meraktan, öyle yada böyle de olsa bazı şeyleri sorup öğrenmek adına yada yardım etmek adına güzel olabiliyor uzaktan bağlantılar.

Yada cep telefonunuzda kullandığınız bir programda işiniz uzundur işte tam bu seferde uzaktan bağlantı ile telefonda hazırladığınız projeye uzaktan bağlantı ile devam edebilirsiniz. Uzaktan bağlantı programı olarak ben telefonuma teamviewer yükledim ve teamviewer ile nasıl uzaktan bağlanılabileceğini de sizler ile paylaşmak istiyorum.

Google Play Store’dan teamviewer uygulamasını indirdikten sonra aslında hepsi kolay.

Videomuzda, adın adım hem masaüstünde hem de android telefonda kurulum ve bağlanma sırasında  nasıl ilerledik her iki cihazdanda kayıt ile parça parça videomuzu hazırladık.  

Öncelikle google play store’dan TeamViewer QuickSupport uygulamasını indirip cihazınıza yüklemelisiniz. Hemen şimdi buradan indirebilirsiniz.

Sonrasında ise sadece izinler geriye kalıyor dilerseniz videomuzdan ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz. Kanalımıza abonelik almayı ve bizi sosyal ağlarda takip etmeyi unutmayın.

Android Telefondan Bilgisayar Nasıl Yönetilir?

4 Yorum

  1. nik 6 Mart 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 6 Mart 2018 Alıntıla
  2. Timuçin emrah 22 Ocak 2018 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 22 Ocak 2018 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir