Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

Teamviewer ile nasıl bağlantı kurulur ve nasıl dosya aktarımı sağlanır?

Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?

Uzaktaki bilgisayara erişim programı olan teamviewer’ın kurtarıcı özelliklerinden biri de dosya aktarımını program üzerinde yapabilmenize olanak sağlaması. Temaviewer’ı hiç kullanmayanlar buradaki konumuzdan bilgi edinebilirler..

Teamviwer’ı bilgisayarda açtıktan sonra karşı taraf ile id ve şifre paylaşımı ile bağla.

Teamviewer‘da karşılıklı bir proje üzerinde çalışırken  dosya aktarımı, teamviwer’daki dosya aktarım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle de proje üzerinde kopmadan mailler ile uğraşıp durmadan  anlık dosyaları karşılıklı transfer edebilirsiniz.
Dosya aktarımı sizin bilgisayardan karşı tarafa yada karşı tarafın bilgisayarından sizin bilgisayarınıza gönderebilirsiniz.

Teamviewer üzerinde iki farklı yöntem ile dosya aktarımı yapabilirsiniz. İlk olarak teamviewer bağlantısının sağdaki kutusundan dosyayı sürükle bırak şeklinde tercih edebileceğiniz gibi , teamwiever bağlantısında yukarıdaki araçlardan dosya aktar ile de dosyalarınızı karşıdaki bilgisayara aktarabilirsiniz.

Teamwiver ile karşıdaki bilgisayara bağlantı kurma ve dosya transferi nasıl yapılacağını videomuzdan adım adım izleyebilirsiniz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

 

“Teamviewer İle Nasıl Bağlanılır ve Dosya Aktarımı Nasıl Yapılır?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın