Everest SM-250 Kablosuz Mouse İncelemesiEverest SM-250 Usb Kırmızı Multımedya Fonksiyon Tuşlu Kablosuz Mouse Multımedya Fonksiyon Tuş fonksiyonu ile kontrol elinizin altında!

Everest SM-250 Usb Şarj Edilebilir Kablosuz Mouse,  Şarj edilebilibilir pilile 36 aya kadar pil ömrü vaat ediyor. Nano alıcısı sayesinde sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Tak çalıştır özelliği ile kurulum gerektirmeyen bu ürünün, üstün optik okuyucu sayesinde mouse’unuz ile işlemlerinizi hızla gerçekleştirmenize imkan tanıyor. 250Hz sinyal gücü ve 20m çekim alanı ile mükemmel bir performans sunar.

Everest SM-250 Usb Kırmızı Multımedya Fonksiyon Tuşlu Kablosuz Mouse’un fonksiyonel tuşları sayesinde müziğin sesini açıp kısabilir, başlatıp durdurabilirsiniz. Sol iç kısmında bulunan kıvrımlı ve tırtıklı dizaynı ve özel olarak tasarlanmış yapısı Mouse’unuzun elinizden kaymasını engelliyor.

Everest SM-250 Usb Kırmızı Multımedya Fonksiyon Tuşlu Kablosuz Mouse ; Paket içeriğinde bulunan 1 Adet kalem pil ve USB Nano Receiver alıcı sayesinde eksiksiz olarak kullanıma hazır bir biçimde size ulaşır.

everest-sm-250 kablosuz mause

Gelişmiş 250hz Sinyal gücüne sahip bu mükemmel mouse, kablosuz iletişim alanınızı 20m çıkarırken, maksimum kablosuz kullanım alanı sağlıyor. SM-250 ayrıca android uygulamaları destekleyici özelliği de bulunuyor.

Everest SM-250 Usb Kırmızı Multimedya Fonksiyon Tuşlu Kablosuz Mouse ; bordo, kırmızı ve siyah olarak 3 farklı renk seçeneği ile göz zevkinize uygun olanı seçme imkanı sunuyor.

Artıları:
36 aya kadarpil ömrü güzel. Ancak test edilmedi.
Multimedya tuşu kullanım kolaylığı açısından çok güzel düşünülmüş

EKSİSİ:
Tanıtımlarındaki şarj edilebilir kısmı doğru değil. Dİğer türlü düşünsek bile, kutu içeriğindeki pil şarj edilebilir bile çıkmıyor. Şarj edilebilir pili sizin satın almanız gerekiyor. Keza Mause’un şarj edilebilir bir özelliği yok.

Kullanıcı Yorumu:
Düşmeye karşı çok dayanıklı değil
Multi medya tuşu kısa sürede fonksiyonunu yitiriyor.

4 Yorum

    • Nimet Tuba ÖzYönetici Alıntıla
  1. rıdvan Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir