Google PlusVe Youtube Sayfa Sahipliği Nasıl Aktarılır?Google plus sayfasını çeşitli nedenlerden dolayı farklı bir gmail hesabına aktarmak isteyenler olabilir! Özellikle de youtube hesabı için bu aktarım düşünülebilir.

Youtube platformunda farklı bir mail ile bulunmak isteyenler mail adresini değiştirmek isteyebilirler. Ancak youtube’da mail değiştirmek yok.

Google Plus’da sayfa sahipliğinden ayrılmanız ile youtube mailinizde değişiyor.

Youtube haricindeki diğer sebepler ise,  örneğin sayfa ile artık ilgilenmek istemeyebilirsiniz. Sayfanın sahipliğini başkasına devretmek isteyebilirsiniz. Bu durumda mailinizi kurtarmak içinde o kişiyi önce yönetici sonra sahiplik aktarımını gerçekleştirmelisiniz.

Sayfanın adı değişmeden, farlılıklar oluşmadan sayfa ve youtube kanalınız devam edecek Aynı olay benim de başıma geldiği için değiştirmek istedim. Elbette ki yayınladığım yayınlar ve sayfa ismi değişsin istemedim.

İstediğim sadece sayfayı başka maile aktarmaktı. Bunun için yapılması gereken ise çok basit yeni bir gmail hesabı açtım ve sayfaya yeni açtığım mail adresini sahgibi yaptım. Bir gün sonra o mali sahibi yapbiliyorsunuz ben işlerim dolayısı ile iki gün sonra ilgilenebildim ve iki gün sonra sahipliği farklı bir maile  aktardım. Google plus ayarlarından > yöneticilere tıklayıp yeni bir

Dilerseniz işlemleri videodan izleyebilirsiniz. Kanalımızı takip etmeyi ve videomuuz beğenmeyi unutmayın. Sevgilerle…Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir