Camtasia İle Video’ya Blur’luk Nasıl Uygulanır?Merhabalar, artık günümüze pek çok kişi sosyal ağlara video yüklüyor ve bu video yüklemelerinde belkide videomuzun içerisinde görünmesini istemediklerimiz var peki nasıl sansürleriz?

Camtasia isimli program ile videomuzu blurluk vererek sansürleyebiliriz. Mp 4 formatında çekilen bir videoya blurluk ile sansür yapabilirsiniz. Ve ayrıca tabiki camtasia ile çekilen bir video kaydında da blurluk ekleyerek videoya sansür uygulayabilirsiniz.

Videolara ekleyeceğiniz blurluk ile pek çok videomuzdaki hataları yok edebileceğiz. Düşünsenize çok güzel bir proje hazırladınız ve videonun içinde görünmesini istemediğiniz kareler var. İşte blurluk bize mükemmel bir kamuflaj sağlayabilir.

Tek yapmamız gereken cep telefonundan veya kameralardan çektiğimiz videoyu camtasia’da düzenlemek. Gelin hep birlikte camtasia ‘da bu işlemi nasıl yapacağımızı izleyelim. Camtasia ‘nın özellikler sadece bu kadar da değil. Yeni videolarımızda farklı özelliklerine de değineceğim.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir