Facebook’da Sayfa Adı İle Beğenme Ve Geri Alma Nasıl Yapılır

Facebook

Facebook’a gelen güncellemeler sonrasında bir sayfanın adı ile kullanma özelliği kayboldu. Peki sayfalar nasıl beğeniliyor, ve beğeniler nasıl geri çekiliyor?

Facebook’da sayfa adminleri karşılıkla sayfa beğenisi yapabiliyorlar. Yada bazı adminlerin bir kaç tane sayfası olduğu için sol köşede diğer kendi sayfalarını beğenip tanıtım yapabiliyorlar.

Facebook’a gelen güncellemelerin ardından sayfanın adı ile kullanma özelliğine erişilemiyor. Ancak sayfa beğenme özelliği küçük bir ayrıntı ile hala duruyor.

Yeni güncellemelerin ardından sayfa adınızla  beğendiğiniz bir sayfayı geri almak için, sayfanın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın ve sayfayı beğenmek istiyorsanız “sayfanın adı ile beğen”i beğeniyi geri çekmek için de “sayfanın adıyla beğenmekten vazgeç”i tıklayın.

Böylelikle sayfa adı ile beğendikleriniziden rahatsız olduklarınız var ise beğenilerinizi geri çekebilirken sayfa adınız ile sayfaları beğenip diğer sayfalara da destek verebilirsiniz.

Facebook'da Sayfa Adı İle Beğenme Ve Geri Alma Nasıl Yapılır

 

Gelin sayfa beğenme ve sayfa beğenisini geri alma nasıl yapılıyor, izleyelim.

Facebook Hesap Kilitlenmesi Ve Kimlik Onaylama

Facebook’da Gönderilerimi Kimlerle Paylaşıyorum

Facebook Sayfa Mesajlarını Otomatik Mesaj İle Cevaplayın

“Facebook’da Sayfa Adı İle Beğenme Ve Geri Alma Nasıl Yapılır” üzerine 4 yorum

 1. Mobil site ve uygulamada böyle bir yer yok. Bilgisayardan girmek gerekiyor sanırım. Sayfa olarak beğen özelliği iyiydi. İyi olunca kaldırıyorlar. Enteresan yani…

  Yanıtla
  • @Her Şeyi Blogluyorum

   aynen mobil ‘de yok sadece masa üstüne özel. Yani uygulayabilmek için masa üstüne geçmek zorundasınız. Bİlgisayar yok ise cep telefonundan tarayıcınızı masa üstü sürümüne alın ve facebook’a url üzerinden gidin. Aynı işlemi yapabileceksiniz.

   Yanıtla
 2. Teşekürler , Facebook en hazzetmediğim sosyal paylaşım sitelerinden biridir , ve bu yazdığınızı gerçektende bilmiyordum , elinize sağlık

  Yanıtla

Yorum yapın