Apple Watch 2 İle İlgili Flaş Gelişme!Teknolojinin dev isimlerinden Apple Apple Watch 2’nin 2016 başlarında çıkarılacağı duyurulmuştu. Fakat yeni yayınlanan raporda eski iddialar yalanlandı.

İddialara göre;  Apple Watch 2′nin iPad Air 3 ve iPhone 6c (iPhone 5se) ile birlikte Mart ayındaki bahar etkinliğinde tanıtılacağı ileri sürüldü. Apple Watch 2′yi merakla bekleyenler biraz daha bekleyecek gibi gözüküyor.

Apple’a yakınlığıyla bilinen 9to5Mac sitesinin haberine  göre; Mart ayında Apple Watch için yeni bantlar tanıtılacak. Yani, Apple Watch 2 olmayacak.

Apple Watch 2

Creative Strategies analisti Ben Bajarin de yaptığı açıklamada tedarik zincirinde hareketliliğin olmadığından bahsetmişti. Yeni rapor analistin görüşleriyle uyumlu duruyor.

İsimsiz bir kaynaktan edinilen bilgide ise; Apple’ın yeni saatle alakalı bazı sorunları aşamadığını dile geldi.

Yeni nesil akıllı saati Mart ayında göremesek bile iPhone 7 ile birlikte Eylül ayında tanıtılacaktır. Apple Watch 2‘de ekran boyutu ve çözünürlüğü değişmeyecek. Mevcut Apple Watch’ta iki farklı ekran boyutu ve çözünürlüğü var. Biri 33,5 mm 272×340 çözünürlüğünde, diğeri ise 39 mm 312×390 çözünürlüğünde.

Bir yorum

  1. derin 24 Şubat 2016 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir