El Yazısı Metine DönüşüyorWacom’un akıllı defteri için verilen müşteri ile büyüme sözü tutuluyor, notların ve fikirlerin daha hızlı hareket etmesi için el yazısının metine dönüştürülmesi özelliği ekleniyor.

Wacom, notları kağıda yazıldıkları şekliyle dijital olarak saklayan akıllı not defteri Bamboo Spark’ta el yazısının metine dönüştürülmesini tanıttı. Elle yazılan notların metine dönüştürülmesi, Bamboo Spark’a ilginç bazı yeni unsurlar getiriyor, bunların arasında metin notlarını arşivlemek ve onları e-posta veya Evernote gibi diğer ofis uygulamaları üzerinden paylaşmak da var.

Wacom’un Tüketici Ürünleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Mike Gay, “Bamboo Spark’ın özelliklerine ekler yapmayı vaat etmiştik. El yazısının metine dönüştürülmesi, ürünün müşterilerle büyümesine izin veren pek çok güncellemeden sadece biri. Bu olanakları biraz düşünün! Mürekkebin metne dönüştürülmesi, sınıftaki notlarını daha sonra bir çalışma grubu veya sınıfa gelemeyenlerle paylaşmak isteyen öğrencilerden, gelecekteki bir sunumda kullanılmak üzere müşteri toplantısı notlarını saklamak isteyen bir şirket personeline kadar, düzinelerce güçlü kullanım alanına sahip” dedi.

Elle yazılan notlar, Bamboo Spark uygulaması ile birlikte çalışan Wacom’un Bulut servisi Inkspace’de otomatik olarak alınıyor. Kullanıcılar, Bamboo Spark uygulamasındaki ‘export’ düğmesini tıkladıktan sonra, düz metni başkaları ile paylaşmak üzere, bir e-postaya veya Evernote ve OneNote gibi başka araçlara yerleştirebiliyorlar.

Bamboo Spark’ın el yazısını metne dönüştüren yeni fonksiyonu, aynı zamanda gelişmiş arama özellikleri de sağlıyor, böylece birinin tek tek kelimeleri, terimleri veya metin dizilerini Bamboo Spark uygulamasında aramasına izin veriyor. El yazısının metne dönüştürülmesi 13 dilde destekleniyor: İngilizce, Japonca (dikey yönlü de dahil), Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Flemenkçe, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Korece, Klasik Çince ve Basitleştirilmiş Çince.

El Yazısı Metine Dönüşüyor

Ürünün hazır olma durumu

El yazısının metne dönüştürülmesi, 6 Ocak’tan itibaren bütün Bamboo Spark kullanıcıları için ücretsiz olarak hazır olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen www.wacom.com adresini ziyaret edin.

Las Vegas, ABD – Ocak 2016 (CES 2016)

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir