Apple Smart Battery Case Özellikleri!Apple Smart Battery Case Özellikleri!

Apple’ın çok konuşulan Smart Battery Case ürünü satışa çıktı. Peki özellikleri Neler?

Apple, Apple Watch Standından sonra kendi markasına ait aksesuarları kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Smart Battery Case, iPhone 6 ve iPhone 6s modelleri ile uyumlu olup cihazı korurken daha fazla pil ömrü sağlıyor. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama silikon kılıfın iç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama iPhone’unuzu korumanıza yardımcı olur ve yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırır.

Apple Smart Battery Case Özellikleri!

Silikon dış yüzeyi ise elinizde yumuşak bir his bırakıyor. 99 Dolar ABD fiyatlı ürün ülkemizde de bulmak mümkün. Türkiye fiyat etiketi ise 379 TL. Apple üzerinden 42,11 TL x 9 aya kadar taksit veya 363,84 TL havale fiyatı ile satın alabilirsiniz. detaylar için tıklayın.

Apple Smart Battery Case Özellikleri!

Şarj edebilme özelliği:

Smart Battery Case silikon kılıf cihazı şarj edebilme özelliğine de sahip. iPhone ile anda şarj edebilme 25 saate kadar konuşma süresi, LTE ile 18 saate kadar internet kullanımı ve daha da uzun ses çalma ve video oynatma süresi sunulduğu söylenen test koşullarından farklı olursa sürelerin değişebilmesi söz konusunu göz ardı etmemek gerek.

Apple Smart Battery Case Özellikleri!

Smart Battery Case ürünü, cihaza takılı iken, pil durumu iPhone Kilit Ekranı’nda ve Bildirim Merkezi’nde görüntüler. Böylelikle cihazın şarj durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Smart Battery Case, Lightning aksesuarlarıyla uyumludur ve iPhone Lightning Dock (ayrı satılır) ile çalışır. Telefonunuzla uyumlu olarak 2 renk seçeneği ile sunuluyor. Kömür grisi ve beyaz renginden dilediğinizi seçebilirsiniz.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir