Bamboo Fineline 2 Berlin’de IFA 2015’te TanıtıldıBamboo Fineline 2 Berlin’de IFA 2015’te Tanıtıldı

Wacom, IFA Berlin 2015’te yeni Bamboo akıllı kalemlerini bugün tanıttı.

Ürünlerin öne çıkan farklı özellikleri arasında iPad için ince uçlu tablet kalemi yer alıyor: Yüksek hassasiyete sahip dijital kalem Bamboo® Fineline 2, yaratıcı düşünenlerin fikirlerini kaydetmesi ve şekillendirmesine imkan tanıyor.

Yaratıcı Düşünce için Dijital Kalem

Müşterilerinden aldıkları geri bildirimler sayesinde mevcut kalemlerini güncellediklerini belirten Wacom tüketici iş birimi kıdemli başkan yardımcısı Mike Gay yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

Wacom, kağıt üzerinde kalemle yazma hissini yeniden yaratmak amacıyla iPad için basıncı algılayan kalemini geliştirdi. Bamboo Fineline 2, Bamboo Paper uygulamasını kusursuz bir şekilde tamamlayarak, kullanıcıların çalışmalarını kolaylıkla kaydetmesine, düzeltmesine ve paylaşmasına imkan tanıyor. Wacom Bulutla birleştiğinde bu komple çözüm, tüketicilerimizin iPad’lerini kullanarak fikirlerini gerçeğe dönüştürmesini sağlıyor” dedi.

Bamboo-Fineline-2-ipad

Bamboo Fineline 2’nin geliştirilen endüstriyel tasarımı, daha iyi yazma deneyimi ve konfor sağlıyor. Bamboo Fineline 2’nin bataryası yaklaşık 20 saat çalışıyor ve USB kablosuyla kolaylıkla yeniden şarj edilebiliyor.

Fikir sahipleri, dijital olarak not alma veya çizim yapma konusunda geniş yelpazede yer alan uygulama seçeneğine sahip.

Bamboo Paper için optimize edilmesinin yanı sıra, Bamboo Fineline 2’nin önde gelen uygulamalarla sorunsuz entegrasyonu için Wacom sürekli olarak geliştiriciler ve yazılım satıcılarıyla işbirliği kuruyor. Web sitesi üzerinden düzenli olarak güncellenen ve desteklenen mevcut uygulamalar, Notes Plus, GoodNotes, ZoomNotes, Concepts and MyScript® Smart Note.

Satış ve Fiyat

Bamboo Fineline 2, 4-9 Eylül 2015 tarihleri arasında Berlin IFA 2015 fuarında Wacom standında beğeniye sunulacak (salon 12, stant 105) ve bu sonbaharda Wacom e-mağazasında ve çeşitli perakende satıcılarda $59.95’e (ABD doları), €59.90’a (EURO)*, £39.99’a (GBP)* satışa sunulacak. Çevrimiçi perakende satış sitelerinde dört renk satışta olacak: siyah, gri, mavi ve altın.

Ayrıca IFA 2015’te Wacom’un EMR (elektromanyetik rezonans) teknolojisine sahip Bamboo Smart dahil olmak üzere Bamboo dijital kalem gamı da görücüye çıkacak. Samsung Galaxy ($39.99 ABD Doları, €39.90 EURO*, £29.99 GBP*), Bamboo Alpha ($14.95 ABD doları, €14.90 EURO*, £9.99 GBP*), Bamboo Solo ($19.95 ABD doları, €19.90 EURO*, £16.99 GBP*) ve entegre tükenmez kalem özelliği olan Bamboo Duo ($29.95 ABD doları, €29.90 EURO*, £24,99 GBP*) tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor.

Bu ürünler Wacom e-mağazasından ve çeşitli perakende satış noktalarından bu sonbaharda satın alınabilecek. İşbirliği ve navigasyon için geliştirilen Wacom’un Bamboo dijital kalem gamı pürüzsüz ve mürekkepli kaleme benzer bir deneyim yaşatıyor.

*Fiyatlar KDV dahil olarak EURo ve İngiliz Sterlini (GBP) cinsindendir.

Bamboo Fineline 2 ürün sayfasını buradan https://www.wacom.com/en-tr/products/stylus/bamboo-fineline-2 ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir