Windows 10 İndir!Windows 10 İndir!

Windows 10’un ISO Dosyası Resmi oalrak indirime sunuldu!

Windows 10’a heyecan ile beklenirken 29 Temmuz’un gelmesi ile Windows 10 dağıtıma başladı. İlk olarak önce insedır ekibine dağıtılacak olan windows 10 kademeli olarak rezervasyon yapan kullanıcılara sunulacaktı. Ve en son olarak da Windows 8 ya da 7 kullanıcıları ücretsiz güncellemelerine kavuşacaktı. Ancak Microsoft sabırsız olan kullanıcılar için iso dosyasını indirmeye sundu.

Rezervasyon yapan kullanıcıların şu an için tek isteği Windows 10 ‘a geçiş yapabilmek. Microsoft güncelleme ile uğraşmak istemeyenler kullanıcılar için ISO dosyasını indirime sundu. İndirimdeki iSO dosyaları hem Windows 10 Home hem de Pro versiyonu olup 32 ve 64 bit olarak sunuluyor. USB belleğinize veya DVD’nize yazarak kullanabileceğiniz Windows 10 yükleme dosyaları, istediğiniz her an Windows 10’u tekrar yüklemenize de izin verecek. İlk kez kurulum yapanlar, 25 haneli Windows ürün kodunu girmeleri isteniyor.

⇒Wİndows 10’u tıkla İndir


Windows 10 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1 GHz ya da daha hızlı
Bellek: 32 bit için 1 GB, 64 bit için 2 GB
Disk alanı: 32 bit için en az 16 GB, 64 bit için en az 20 GB
Ekran kartı: En az Microsoft DirectX 9 destekli

Gerekli bilgiler:

Dosyayı kurarken internet bağlantısı olduğundan emin olun.

Gerekli depolama alanınız olduğundan emin olun.

Lisanslı Windows’a sahip değil iseniz boşuna indirmeyin. Kuramazsınız, çünkü ilk kurulumlarda ürün anahtarı isteyecek. Bu ürün anahtarı da orjinal Windows ürün sahiplerine verilmekte.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir