HTC Desire 626 Ağustos’da Türkiye’deHTC Desire 626 Ağustos’da Türkiye’de

HTC Desire 626 resmen tanıtıldı!

HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Desire 626 beyaz, mavi, gri renkleri ile Ağustos ayının sonunda Türkiye kullanıcılarına sunulacak.

5 inçlik LCD ekran, Android 5.1 işletim sistemi , HTC Sense ara yüzü ile telefonun ara yüzünün görünümü de istenildiği gibi değiştirilebiliyor.

Snapdragon 1.2 GHz dört çekirdekli işlemcisi ile zahmetsizce film aktarmaya, en son uygulamaları çalıştırmaya, en sevilen oyunları oynamaya veya fotoğraflar arasında kolayca dolaşmayı sağlıyor.

BlinkFeed ile de son dakika haberleri veya sosyal paylaşımlar, telefonun ana ekranına tek harekette görülebiliyor.

Fotoğrafçılığa ya da etkileyici kısa videolar çekmeye meraklı olanlar için HTC Desire 626 üstün özelliklere sahip kusursuz bir yol arkadaşı. Gelişmiş 13MP ana kamera ve 5MP ön kamerasıyla her açıdan daha net fotoğraf ve ‘selfie’ler çekilmesini sağlayarakkullanıcılara kendini ifade etme imkânı veriyor.

HTC Eye™ Experience yazılımı ise dahili geliştirme özellikleri sayesinde, çekimlerin efektler için kolaylıkla düzenlenmesine de imkân veriyor. HTC Desire 626’nın aynı zamanda, HTC Video Highlights özelliği ile ön veya arka kameralar kullanarak aile ve arkadaşlarla paylaşılabilecek mini filmlere dönüştürülebilen yüksek kaliteli 1080p videolar çekme yeteneği de bulunuyor. HTC Desire 626’nın 16GB dahili belleği ve MicroSD ile2 TB’a kadar ek depolamayı desteleyen geniş depolama özelliği tüm fotoğraf, video içeriği istenilen zaman ulaşılmasını ve paylaşılabilmesini sağlıyor

⇒HTC Desire 626 Türkiye’de Ne Kadar?

⇒HTC 626 Desire Resmileşti! |

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir