Facebook’da Sizi Kim Sildi- İndir Öğren!Facebook’da Sizi Kim Sildi- İndir Öğren!

Facebook’da sizi sessizce arkadaş listenizden çıkaranlardan haberdar olmanızı sağlayan uygulama Who Deleted Me!

Sizi Facebook’da kimin sildiğini öğrenmek isteyenler olabilir. Ansızın arkadaş listeniz düşmeye başladı ve sizi kimlerin sildiğiniz kalabalıktan bilemiyorsunuz. E hali ile tanıdık tanımadık onca kişininde ismini hatırlamak oldukça zor olsa gerek.  İşte bu durumda bize kolaylık sağlayan uygulamalar yok değil.

Who Deleted Me( Beni kim sildi) uygulamasını kullanmaya başladığınız andan itibaren arkadaş sayınızı tespit eden uygulamada biri sizi listesinden sildiğinde size haber veriyor.

Twitter üzerinde başarı sağlamış olan uygulama şimdi de facebook için iddialı. Uygulama sadece sizi silenleri değil hesabını kapatanları bile gösteriyor. Who Deleted Me daha önce da sosyal ağ üzerinden hizmet vermesine rağmen, Nisan ayında Facebook’un politikalarını değiştirmesi sebebiyle kullanımdan kaldırılmıştı.

Ancak uygulamayı şimdi Google Play Store, iTunes App Store ve web sitesinden Firefox, Chrome ve Opera için de tarayıcı eklentileri üzerinden sizi silen kişileri belirleyebiliyorsunuz. Sizde sizi silenleri merak ediyorsanız öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayarak uygulamanın istediğiniz sürümüne ulaşabilirsiniz.

ios için-indir
android için-indir
windows phone için-indirYorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir