Windows 10 İçin Ücretsiz AVG Antivirus İndirWindows 10 İçin Ücretsiz AVG Antivirus İndir

AVG, Windows işletim sistemi için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı arasındadır.Ve temel düzeyde antivirüs koruma özelliklerini ücretsiz olarak sunuyor.
AVG anti 3 Ekim 2016 itibari ile Avast tarafından satın alınmıştır ve Avast ve AVG tek bir şirket olarak ancak iki ayrı marka olarak piyasada bulunuyorlar.

AVG’nin aslında Avast firması ile aynı olduğu bilgisini paylaştıktan sonra Ücretsiz Avg antivirüs yazılımının özelliklerinden de bahsetmek istiyorum. 

Temel düzeyde kullanım için olan yazılımda gerçek zamanlı güvenlik güncellemeler, zararlı yazılım ve performans sorunlarını tarama ve indirilmeden bilgisayardan uzaklaştırma, güvensiz bağlantıları, indirmeleri ve e-posta eklerini engelliyor ve PC performans sorunlarını tarama gibi özellikleri bulunuyor. Ticari kullanım için olmayan yazılımın arayüzünde Türkçe dil desteği de var.

Temel ve tam koruma arasındaki fark nedir?

Temel düzeydeki anti virüs koruması güvenlik duvarı ve anti-spam gibi gelişmiş özellikleri , güvenli şekilde çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemleri, sahtekarlık ve kimlik avı e-postalarını engelleme gibi özellikleri sunmadığınızda belirtmek isterim. Şayet bu özelliklerde bulunsun istiyorsanız temel sürümü değil tam sürümü tercih etmelisiniz. Ancak tam sürümün yıllık ücretinde olduğunu unutmayın.

AVG Antivirüs kurulum:

AVG Antivirüs yazılımın ücretsiz sürümünü aşağıdaki indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Kurulumu oldukça kolaydır. İndirdiğiniz set-up dosyasına çift tıklayın. Ve ekrana gelen yükleme talimatları ile ilerleyin.

Bilgisayar için kullanabileceğiniz AVG virüs programını android cihazınızda kullanabilirsiniz. Android cihaz ‘da kullanmak için google play store’dan indirebilirsiniz.

indir

Windowsu 10 u Ücretsiz Olarak Virüsden Koruyun

Güvenlik Trend Micro Security 10 Windows 10 Uyumlu!

Windows Defender Virüs Uyarısı İle Dosyaları Mı Siliyor?

2 Yorum

  1. furkan gul 16 Şubat 2017 Alıntıla
    • Nimet Tuba ÖzYönetici 16 Şubat 2017 Alıntıla

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir