Hangi Lenovo Modellerine Android 5.0 Lollipop Geldi?Hangi Lenovo  Modellerine Android 5.0 Lollipop Geldi?

Lenovo Akıllı Telefonlara Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi

Lenovo’nun son model akıllı telefonları Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile geldi. Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0’ın Lollipop güncellemesi, Lenovo’nun en yeni ve popüler ürünleri VIBE X2, VIBE Z2 Pro, VIBE Z2, S90, P70 için devreye girdi. Hemen ardından Lenovo’nun S60, S850, S580, A328, A536 ve A319 modelleri Android 5.0’ın Lollipop uygulamasını kullanabilecekler. Android’in yeni güncellemesi Lenovo akıllı telefonların üstün özelliklerine yeni heyecan verici özellikler katarken, kullanımı kolaylaştıran uygulamaları ve animasyonlarıyla kullanıcıların hizmetinde olacak.

Android 5.0’da üç farklı temel yenilik ile dikkat çekiyor.

Android’in yeni güncellemesi Lenovo akıllı telefonların üstün özelliklerine yeni heyecan verici özellikler katarken, kullanımı kolaylaştıran uygulamaları ve animasyonlarıyla kullanıcılarına sunuyor. Yeni Android 5.0 aynı zamanda PC kalitesinde oyun deneyimi ve güç tasarrufu özelliği ile öne çıkıyor.

  • Oyun severlere de PC kalitesinde deneyim yaşatacak olan Android 5.0, Lenovo akıllı telefonların performansına artı katacak gibi gözüküyor.
  • Performansı çok büyük oranda etkileyen tasarım tabanı işlemciyi yormadan kullanımda olan uygulamayı öne çıkartıp, arka planda çalışan diğer uygulamaları daha düşük performansa alarak hem telefon işlemcisini yormuyor hem de güç tasarrufu desteği ile telefonun daha sağlıklı çalışmasına yardımcı oluyor.
  • İşleme son vermeden gelen aramayı cevaplama, kilit ekranında bildirimlerin silme ve okumasında daha kolay ulaşım, gerçek zamanlı gölge efekti sunan 3D animasyon desteği Android 5.0 Lollipop ile Lenovo akıllı telefonlarınıza gelen diğer özellikler olarak dikkat çekiyor.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir