Windows Phone İçin Windows 10 Güncellemesi Ne zaman?Microsoft’un yeni işletim istemi Windows 10, 29 Temmuz’da dağıtıma başlıyor ama mobil sürümü ne zaman kullanıcılar ile buluşacak?

Windows 10 aynı anda tüm platformalarda dağıtımı başlamayacak ilk önce pc’lere gelecek olan güncellemeden sonra, mobil versiyon, Hololens versiyon, XBOX versiyon gibi diğer versiyonlara bu yılın ilerleyen aylarında verilecek. Ancak kesin tarih belli değil.

Windows 10’un resmi çıkış tarihi açıklanmasa bile Microsoft’un partnerleri sunumları sırasında açıklama yaptı ve Microsoft basın sözcüsü Windows 10’un mobil versiyonunun çıkış tarihi ile ilgili bilgiyi verdi. Windows 10 sunuma göre, girişimci ve tüketici versiyonu Eylül ayının sonuna doğru çıkacağı yönünde.

Tabiki bu slayt, partnerlerin bir slaytı ve güncellemeler bilindiği üzere ülkelere göre farklı zamanlarda dağıtılabiliyor.

Bakalım Windows 10’un çıkışı bu yılın sonunu bulacak mı yoksa partnerlerin slaytındaki gibi Eylül ayının sonlarında dağıtım başlanacak mı?

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir