iPhone 6S’nin Arka Kamerası Kaç MP Olacak?Apple’ın iPhone’larında yükselmeye Mp değeri iPhone severleri üzerken yeni haberler kullanıcıları sevindirecek türden!

Android işletim sistemleri 16MP, 20MP, 41MP çözünürlüklü arka kameralar varken iOS da halen 8 Mp bir kamera kullanılması iPhone severleri çileden çıkartmıyor değil. Ancak iPhone 6S ile kullanıcıların isteği yerine gelecek gibi görünüyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s İle Ram 2GB Olacak!

Gforgames‘den gelen bilgiler iPhone 6S modelinde 2160p video kaydedebilen 12MP’lik bir arka kamera kullanacağı yönünde ayrıca, IHS China’nın CEO’su Kevin Wong’da iPhone 6s ve 6s Plus modellerinde 12 Megapiksel kamera kullanacağını doğruladı.

Apple 3 Yeni Telefon Tanıtacak!

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kameraları oldukça kaliteli çekim yapsa bile 12MP sensör ile kullanıcıları farklı deneyimler beklerken aynı zamanda memnun edecekleri kesin. Şuan 8 Megapiksel kameralarda 1.5 mikron parçadan oluşan pikseller 12 Megapiksel bir kamerada dha küçük mikronlardan oluşacak. Bakalım Apple 12 MP kamera ve ışık emilim sorunlarını dengeleyip mükemmel bir kamera iPhone 6S’de olacak m.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir