10’dan Başkası Olmayacak!10’dan Başkası Olmayacak!

Microsoft’tan gelen haberlere göre Windows 10’dan başka Windows sürümü olmayacak! Yani Windows 10, Microsoft’un son işletim sistemi bir başka isimde sistem olmaycak. Ama Windows 10 bu isimde gelişmeye devam edecek.

Windows 10 İçin Sistem Gereksinimleri Nedir?

Microsoft üzerinde çalışmaları titizlikle sürdürdüğü yeni işletim sistemi Windows 10 için titizlik ile çalışmalarına devam ediyor. Bu kadar çok üzerinde kusursuz bir sistem hazırlamak isteği ise Windows 10’dan başka bir sistem gelmeyeceği. Çünkü Ignite Konferansı’nda, Microsoft çalışanı ve geliştirici Jerry Nixon,Windows 10’u kısa sürede tüketiciye sunacağız ve Windows 10, son Windows sürümü olacağı için, işletim sistemi üzerinde özenle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Windows 10’da Dual Boot Devre Dışı Bırakılıyor!

Windows 10’dan sonra tam anlamıyla yeni bir Windows işletim sistemi gelmeyeceği bu sözler ile netleşti. Windows 10 işletim sistemi sürekli güncellemeler alacak. Hatta şu an için bilinen ilk güncelleştirme Windows Redstone kod ismi olarak biliniyor.

Microsoft’un Redstone İsimli Güncellemesi

2016 ‘da alınacak ama windows 10 ismini değiştirmeyecek. Bunun dışında her ay Windows 10 güncelleştirmelerine arka planda devam edecek.

Windows 10 Mobile Tanıtıldı!Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir