Bandit Aksiyon Kamerası DuyurulduBandit Aksiyon Kamerası Duyuruldu

Tom Tom yeni aksiyon kamerası olan Bandit’i duyurdu!

Tom Tom yeni bir pazarda karşımıza çıkıyor ve firma genellikle navigasyon üzerinde üretimler gerçekleştirirken şimdi bir aksiyon kamerası geliştirerek yeni bir pazara daha adım attı.

Tom Tom‘un girdiği bu pazarda rakipleri bir hayli kuvvetli. GoPro, Sony, Panasonic, Garmin ve Contour gibi şirketler ile rekabeti göze lan Tom Tom Garmin Virb Elite benzeri bir kamera ile aralarına katıldı.

Bandit’in özelliklerine gelecek olursak, 16 Megapiksel çözünürlükteki CCD sensörlü geniş açılı kamera, 1080p kalitesinde 30 ve 60 FPS, yine 720p kalitesinde 60 ve 120 FPS olarak video çekimi, Wi-Fi, Bluetooth ve USB 3.0 teknolojileri, MicroSD kart ile görüntü ve güç aktarımı için USB 3.0 bağlantı noktası,1900 mAh bataryası ile uzun süre kullanılabilen aksiyon kamerası, IPX7 ve opsiyonel olarak çok güçlü IPX8 dayanıklılık sertifikaları, 50 metreye kadar su geçirmeme özelliği,

TomTom Bandit, standart paket 429 Euro’luk fiyatıyla Mayıs ayında satışa çıkacak. Aksesuarlı pakette fiyarı ise 500 Dolar olacak. ABD’de satışa sunulması ise yaz aylarını bulacak. Cihazın farklı aksesuarları da içinde barındıracak olan premium paket versiyonunun ise Haziran ayında piyasada olması bekleniyor.

Rakiplerine Göre Kıyas edildiğinde:

GoPro Hero4 Silver: 114g
Sony HDR-AS100V Action Cam : 103g
Sony FDR-X1000V Action Cam : 115g
Garmin VIRB Elite: 180g

bandit9

bandit7

bandit6

bandit-4

bandit-3

bandit2

bandit

badirt5

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir