OnePlus Two Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler ?OnePlus Two Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Neler ?

Adından çok söz ettiren OnePlus One bu yılın en çok hit alan telefonları arasında idi. Henüz ülkemizde One Plus One resmiyet kazanmasa bile cihaz donanımsal ve yazılımsal olarak piyasadaki benzerlerinden çok daha ucuz olması kullanıcıların tercih sebebi oldu.

Tek eksi yanı telefon heryerden satılmaması idi. Ancak bu durumda bile One Plus severler ikincisini beklemeye başladılar.

Ve ikinci telefon 2015’in kinci ya da üçüncü çeyreğinde One plus severler ile buluşacak.

One Plus’ın yöneticisi ”Carl Pei’ OnePlus Two akıllı telefonumuzu önümüzdeki yılın ikinci ya da üçüncü çeyreği içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Yani elimizdeki cihazın çıkmasından bir yıl kadar sonra. ”
Sözleri ile OnePlus Two müjdesini verdi.

Ayrıca Reddit AMA (Ask Me Anything) , OnePlus Carl Pei ve David S  cihazın geleceği hakkında açıklamalarında cihaz ile ilgili bilgileri şu şekilde belirtmişlerdi.

Yeni telefon, OnePlus İki O bir önemli gelecek yıl içinde pazardaki devam edecek. 2015 yılının ikinci veya üçüncü çeyreğinde sunulacak olan telefon   OnePlus 2  aynı zamanda Android L sistemi önceden yüklenmiş gelecek.    5.5 inç ekran herkes için çok büyük bir boyut olduğunu one PlusTwo selefinden daha küçük boyutlarda olacağını açıklayan şirket,IPS  OLED ekrana devam edeceklerini belirtmişlerdi. Bakalım OnePlsu Two hangi özellikler ile gelecek?Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir