Youtube’da Twitter Hesabınız İle Bağlantı Oluşturmayoutube-twitterYoutube kanalınıza video yüklemeye başladınız ve Twitter’da etkilişim tweetleri atıyorsa ne yapmalısınız?

Youtube’da Twitter etkileşimini durdurma yada aktif etme nasıl yapılır?

Yeni bir youtube kanalı açtınız ayarlarını yaptınız ve hiç farkında bile olmadan yaptığınız ayarlardan rahatsız oldunuz. Örneğin twitterda sürekli etkileşimde bulunması gibi.

Siz sadece videonuzu başka bir kategoriye taşısanız bile twitter’ınızda bu hareketler yansıyor. Ve sürekli tweet atıp gönderi düzeninizi bozduğunu düşünüyorsanız ve bu ayarın nerede yaptığınızı ve iptalininde nasıl yapılacağınız aklınıza gelmiyorsa doğru yerdesiniz.

Youtube’da olur olmaz hareketlerinizi etkileşim adı altında otomatik olarak twitter’da imlenmesini istemiyorsanız öncelikle youtube hesabına giriş yapıp ilgili hesabınıza geçiş yapın.

Ardından avatarınızın olduğu yuvarlak pencerenin altındaki dişli çarka tıklayınca youtube hesap ayarları açılacak  buradan tıklayabilrisiniz. 

Youtube Twitter Etkileşimini Devre Dışı Bırakma Yada Etkinleştirme

Açılan ekranda bağlı hesaplara tıklamalısınız yada şimdi bu linke tıklayabilirsiniz. 

Bağlı hesaplar ekranı altında ”Hesaplarınız arasında bağlantı oluşturun” küçük açılır pencerede Twitter’ı göreceksiniz. İşte tamda buradan Etkinlik paylaşımını devre dışı bırakın’a tıklayın. Ve Kaydet’e tıklayın.

Youtube Twitter Etkileşimini Devre Dışı Bırakma Yada Etkinleştirme

Youtube Twitter Etkileşimini Devre Dışı Bırakma Yada Etkinleştirme
Youtube'da Twitter Hesabınız İle Bağlantı Oluşturma

Dİlediğiniz zaman Etkinlik paylaşımı tekrar aynı işlemler ile etkinleştirebilirsiniz.

Aşağıdan videomuzda da detaylı olarak adım adım inceleyip , uygulayabilirsiniz.

 

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir