Messenger Web İle Facebook’a Giriş Yapmadan Sohbet Et

Çok sıkı bir facebook kullanıcısı olmayabilirsiniz. Hatta Facebook’u sevmeye de bilirsiniz. Ancak Facebook üyeliğinizde sadece tanıdıklarınız ile sohbet ediyor olabilirsiniz.

Messenger Web İle Facebook'a Giriş Yapmadan Sohbet Et

Bunun için de facebook size eziyet gibi gelmesin. Çünkü nasıl mobil cihazlarda facebook ve facebook messenger ayrı ise masa üstünde de aynı şekilde ayrı olarak kullanabilirsiniz. Yani sadece sohbet için facebook’a giriş yapmaya gerek yok.

Facebook Messenger’ı Facdebook’a Giriş Yapmadan Kullanalım

Facebook’un mobil cihazlarda sunduğu mesajlaşma platformu Messenger ‘i, Web üzerinden Facebook’a giriş yapmadan kullanabilirsiniz. Klasik tarayıcılar üzerinden rahatça  Facebook Web Messenger ile sohbet edebiliyorsunuz.

Facebook web messenger ‘ ı kullanabilmek için sadece Facebook hesabınız olmanız yeterli. Facebook’a girmek istemeyenler ancak Facebook ‘daki arkadaşları ile sohbeti sürdürmek isteyenler için Facebook Web Messenger faydalı olabilir

Facebook Web Messenger’da telefon sürümünde olduğu gibi pencereleri renklendirme gibi ekstra özelliklere sahip olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra sesli arama ve kameralı arama özellikleride Web sürümünde mevcut.

Web üzerinden facebook’a giriş yapmadan messsenger kullanmak isteyenler buradan Facebook Messenger’a giriş yapabilirler.

Aşağıdaki konularda ilginizi çekebilir:

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir

Facebook’da Sayfa Adı İle Beğenme Ve Geri Alma Nasıl Yapılır

Facebook Hesap Kilitlenmesi Ve Kimlik Onaylama

Facebook Sayfa Mesajlarını Otomatik Mesaj İle Cevaplayın

Facebook’da Silemediğinizi Kısıtlayın

Yayınlanma tarihi: 30 Tem 2017-edited date: 09-07-2022

“Messenger Web İle Facebook’a Giriş Yapmadan Sohbet Et” üzerine 12 yorum

  1. Nedense facebook ve benzeri sosyal ağlara bir türlü alışamadım, o sebeple mecbur kalırsam bu yöntemi uygulayacağım , elinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın