İphone NVC İle Gece Görüşü Artık Geceler Karanlık Değil !İphone NVC İle Gece Görüşü Artık Geceler Karanlık Değil !

Yine karşımızda bir Kickstarter projesi. iPhone kamerasının gece çekimi iyi değil görüşleri sıfırlanacak gibi görünüyor.

apple (4)

 Kickstarter ‘da fon oluşturulan projede şuan için 5996 $ biriktirildi. 27 Aralık 2014 saat 09:20’de son bulacak olan proje için en az 50.000 $  fonun toplanması bekleniyor. 

Proje iphone kullanıcılarını heveslendirip heyecanlandıyor. Çünkü proje yeterli fonu toplar ise hayata geçecek olan proje ile iphone’lar HD kalitede gece görünüşüne sahip olacaklar. Raspberry Pi teknolojisi kullanılan ürün ile karanlık ortamlarda aydınlık görüntü almanızı sağlıyor.

apple (3)

Canlı ve ya cansız varlıkların termal görüntüsünü gece görüntüsüzü çeken ürün, üstelik gerektiği zaman Iphone telefonunuzu şarj da edebilme özelliği var.  2.000 mAh lityum- polimer pil ile 2/4 saat kullanılabilecek, şimdilik iphone’larda kullanıbilecek olan ürün yerleşik ve kamerayı gece görünüşüne çeviriyor. NVC uygulaması ile kontrolünü sağlayacağınız ürün aynı zamanda hafıza sorununuda kendi gideriyor. Ek hafıza kartı yuvası olan ürünün diğer özellikleri ise; 5 megapiksel fotoğraf ve HD video yakalama yeteneğine sahip gece görüş kamerası , 940nm LED gece görüş için kasanın içine yerleşik, WiFi ile iOS ve Android cihazlarda ücretsiz

apple (2)

apple (5)

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir