Vector Watch İle 30 Gün Pil Ömrü!Vector Watch İle 30 Gün Pil Ömrü!

Apple Watch’ın pil ömrü çok az iken yeni ürünler pile dikkat ederek rekabet ortamını oluşturuyorlar. İngiltere merkezli VECTOR’den 30 gün pil ömrü vaat eden yeni smart Watch!

Giyilebilir teknoloji her geçen gün hızlı adımlar ile ilerliyor. En büyük firmaların karşılaştıkları sorun tasarım ile değil genellikle pil ömürleri ile tepkileri oluyor. Keza MWC 2015 Huawei, LG, Apple etkinliğinde ise Apple’ın saati pil ömürleri beğenilmedi. Pil ömrü ile şuan için büyük markalardan saatini duyuran olmadı ama ismini duymadığımız VECTOR isimli firma 30 gün pil ömrü ile giyilebilir teknolojiler pazarında yer alıp iddiasını gerçekleştirdi.

Akıllı saatin görünümü yuvarlak bir ekran, şık bir tasarım ile geliyor ve 30 günlük pil ömrü vaat ediyor. 199 dolar ile 349 dolar arasındaki fiyat seçenekleri olan saat, hem Android, hem iOS hem de Windows Phone cihazları destekleyecek. Akıllı saat özellikleri ile de diğer saatlerden eksikliği yok.

E-ink ekran, titreşim gönderme, bildirim gösterme, üçüncü parti uygulama erişim, kişiselleştirilebilir ana ekran gibi özelliklere sahip olan telefonun ön siparişleri başladı. Ancak akıllı saatin hangi ülkelerde satışı var bilinmiyor. Saat ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir