Oyun Faresi: G303 Daedalus Apex Performance EditionOyun Faresi: G303 Daedalus Apex Performance Edition

Logitech”in “G303 Daedalus Apex Performance Edition”  oyun odaklı faresi , doğru tarama özelliği, metal yaylı tuş sistemi ve hafif kompakt tasarımıyla öne çıkıyor.

Gelişmiş bir oyun deneyimi vaat eden fare,  performans odaklı tasarlandı ve G302’nin simetrik tasarımın sunarken  G502’nin sensör teknolojisini ile büyülüyor. G303  Delta Zero teknolojisi ile maksimum tarama doğruluğu için en iyi optik sensöre sahip.

Saniyede 300 inç tarama 8 metre tarama performansı, saniyede  40G hızlanma, 200’den 12.000’e kadar çıkabilen DPI seçeneği,  ve 20 milyon tıklama ömrü,  hassas geçiş ile üstün tarama performansı ve cevap verme yeteneği sunuyor. Gövdesinde 16.8 milyon renk desteği ve isteğe bağlı kişiselleştirilebilen RGB aydınlatma sistemi bulunuyor.

Farklı oyun ya da oyunculara özel 3 profil arasında geçiş yapabiliyor.  6 adet programlanabilir tuşuyla oyunlarda klavyeye olan ihtiyacı en aza indiriyor.

 USB kablosuz üzerinden Windows işletim sistemli bilgisayarlara bağlanabiliyor ve kablo dahil 127 gramlık ağırlığıyla hafif ancak sağlam bir çözüm ortaya koyuyor.

G303 Daedalus Apex Performance Edition, dahili sensör birimiyle kullanıldığı yüzeye özel ince ayar imkanı da veriyor.Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir