Cep Telefonu İle Selfie Tarih Oluyor!Cep Telefonu İle Selfie Tarih Oluyor!

Cep telefonlarının ön kamerası ile Selfie akımının başlaması ile Selfie çekim için şapkalar , taraklar , çubuklar çıktı ama bunların hepsi ve cep telefonlarının selfie kamerası dahil olmak üzere yakında tarih olacak!

Çünkü yapışkanlı kamera Podo ile selfie çekmek tamamen farklı bir boyut kazanıyor.

Podo isimli kablosuz kamera ile selfie algısı tamamen değişiyor. Kickstarter’da bir proje olarak karşımıza çıkan Podo isimli cihaz, kablosuz bir kamera. Ve telefonu ile kontrol edilebilen Podo‘nun arkasında bulunan bir vakum sayesinde ahşap, metal ve hatta beton dahil farklı yüzeylere yapıştırılabiliyor. 51 gram ağırlığında ve 5,1 x 5,1 x 2,54 cm boyutlarındaki Podo, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda kendi uygulaması ile Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor.

Podo-lifestyle

Uygulama beraberinde çeşitli fotoğraf uygulamaları kullanıyor ve aktarılan görüntüleri düzenleyip, modlar ekleyebiliyorsunuz. Podo, 2 saat video kaydı yapabilecek kadar da 600 mAh kapasiteli bir pile sahip. 4 GB dahili hafızası bulunan Podo ağustos ayında piyasada olacak. Kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile sunulacak olan yapışkan kamera  Kickstarter’dan bağış yapanlara 79 dolardan satılacak.

 Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir