MWC2015:Spor Severlere HTC Re Grip Aktivite Bilekliği

MWC2015:Spor Severlere HTC Re Grip Aktivite Bilekliği

HTC‘nin merakla beklenen ürünleri tek tek MWC 2015‘de  tanıtılıyor. One M9‘un ardından HTC RE Grip isimli aktivite bilekliği tanıtıldı!

Giyilebilir teknolojide HTC Re Grip ile ilk adımını atan firma, Sportif giyilebilir teknoloji ürünleri, Under Armour ortaklığıyla geliştirdiği aktivite bilekliği sporculara özel geliştirildi ve sonrasında şık bir aktivite bilekliği elde edildi. HTC Re Grip  koşucular ve bisikletçiler ve diğer tüm spor tutkunlarının tercihi olabilir. UA Record uygulaması ile HTC Re Grip’in 1.8 inç 32x160px PMOLED ekranından sağlık ve fitness ile ilgili tüm veriler takip edilebiliyor.

htc-grip

IP57 sertifikası ile suya ve toza dayanıklı olarak geliştirilmiş. Üstelik HTC Re Grip rakiplerine fark atarak perdometre ve GPS desteğiyle geliyor. Htc Samsung’un aksine daha geniş kapsamlı olarak bilekliğin kullanımında hem iOS 7.0 hem de Android 4.3 işletim sistemini hedef almış. 100 mAh bataryası ile GPS kapalıyken 2-3 gün pil ömrü sunarken, GPS açıkken 5 saat pil ömrü sunuyor.  3 farklı renk seçeneğiyle gelen HTC Re Grip, 199 $ fiyat etiketi ile 2015 yılının 2. çeyreğinde görücüye çıkacak.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir