Android Uygulamaları Klonla İki Farklı Hesap Kullan – Yazılımsız

Uygulamarın Klonu nasıl oluşturulur? Tek telefonda ikinci uygulama nasıl açılır? Akıllı telefonda Çift uygulamalar nasıl kullanılır?

Android Uygulamaları Klonla İki Farklı Hesap Kullan - Yazılımsız

Çift uygulama özelliği ile akıllı telefonunuzda Uygulamalarınızı ikiye katlayabilir ve iki farklı Hesap kullanabilirsiniz. Çift uygulamalar, İkinci alana benzer bir özelliktir Hem Çift uygulamalar hem de İkinci alanda aynı uygulamadan iki tane yükleyebilirsiniz. Ancak Çift uygulamalar ile geçiş yapmadan aynı alanda iken bu uygulamalara erişebilirsiniz.

Çift uygulama özelliği, kullanıcının aynı akıllı telefon veya android cihazda bir mobil uygulamanın ikincil örneğini kullanmasına olanak tanır.(Yani uygulamayı klonlamış olursunuz) Xiaomi, Gionee, Vivo, Oppo, Samsung, Honor, Huawei, Intex, Lenovo, Asus vb. şirketlerin akıllı telefonları, bir uygulamanın kopyasını /klonunu oluşturmanıza olanak tanıyan Çift uygulama özelliği ile gelir. Çift uygulamalar, aynı uygulamayı iki kez yüklemenize izin verir. Çift uygulama özelliği ile bir sosyal uygulama seçebilecek, iki ayrı hesaba sahip olabilecek ve onu klonlayabileceksiniz. Bu, her zaman oturumu kapatıp açmak zorunda kalmadan bir uygulamayı iki farklı hesap için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Özellik harika değil mi? Peki nasıl yapacağız?

Android Telefonlarda Çift uygulamayı Etkinleştirin

Ayarlara gidin. Ardından aşağı kaydırın ve Uygulamalar’a dokunun. Şimdi “Çift uygulamalar” ı göreceksiniz.

Android Telefonlarda Çift uygulamayı Etkinleştirin

Kopyalamak istediğiniz uygulamayı bulun. Ve Klonlamak istediğiniz bir Uygulamanın yanındaki anahtara dokunun. Son olarak, ikili uygulama yapmak istediğiniz uygulamayı etkinleştirin.

Çift uygulamalar

Artık aralarında geçiş yapmak zorunda kalmadan iki hesabı tek bir cihazda kullanabilirsiniz. Çift uygulamalarda yinelenen uygulama simgesinin alt kısmında ayırt etmek için turuncu bir işaret bulunur.

Uygulamarın Klonu nasıl oluşturulu

“Android Uygulamaları Klonla İki Farklı Hesap Kullan – Yazılımsız” üzerine 2 yorum

Yorum yapın