Windows 10 Ve 11 İçin En İyi 8 Keylogger

İster işveren olun, ister ebeveyn olun, çalışanlarınızın ve çocuklarınızın faaliyetlerini takip etmek birçok açıdan faydalı olabilir.

Windows 10/11 İçin En İyi 8 Keylogger

İşverenler, çalışanlarının her hareketinden haberdar oldukları takdirde maksimum üretkenliği sağlayabilirler. Aynı şekilde, ebeveynler de çocuklarının internette neler yaptığını bilirlerse çocuklarını kötülüklerden uzak tutabilirler. Ayrıca bir izleme yazılımı ile okula giden çocukların  üretkenliğini takip edip yönetebilirsiniz. İnsanları takip etmek istiyorsanız, onların çevrimiçi ve bilgisayar etkinliklerini izlemenin en iyi yollarından biri keylogger yüklemektir. Bu makale, Windows 10 ve 11 için en iyi 8 keylogger yazılımını ve keylogger’lar hakkında bilgi bulacaksınız.

Çocuğunuzu veya Çalışanınızı İzlemek İçin Neden Bir Keylogger Satın Almalısınız?

Bir bilgisayar, akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar kullandığımızda, tuş vuruşlarını kullanarak cihazla etkileşim kurar. Bir tuşa her basış, tuş vuruşu olarak günlüğe kaydedilir. Tuş vuruşu günlüğü, tüm tuş vuruşlarının yazılıma kaydedildiği ve daha sonra analiz edilmek üzere saklandığı bir sistemdir. Tüm tuş vuruşları belirli elektronik cihazlara kaydetme yeteneğine sahip yazılım türlerine ise keylogger denir. Bazı keylogger’lar yalnızca metinleri kaydederken, genellikle gelişmiş yazılımlara sahip birkaç keylogger, daha geniş bir girdi aralığını da kapsayabilir.

Keylogger’ların işverenler ve ebeveynler arasında giderek daha popüler hale gelmesinin nedeni, kullanıcının çevrimiçi ve bilgisayar etkinliklerini izleme yeteneğine sahip olmalarıdır. Nasıl mı?

Bilgisayardaki işlevlerin çoğu klavye aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu sayfadasınız çünkü “Windows için en iyi keylogger’lar” gibi bir şey yazmış olmalısınız. Şu anda bir keylogger tarafından izleniyorsanız, izleyici, kullandığınız cihazda neler yaptığınızı kolayca bilecektir. İşverenler ve ebeveynler de bu şekilde kullanıcı etkinliğini izleyebilir. Bir keylogger yazılımı, pano metnini ve yazma geçmişini kaydedebilir ve hatta bazıları açılan klasörleri ve belgeleri, alınan ekran görüntülerini vb. kaydedebilir. Tüm bu işlevler, keylogger’ları son derece sağlıklı izleme araçları yapar. Çalışanlarınıza veya çocuklarınıza göz kulak olmak ve çizgiyi aşmadıklarından emin olmak istiyorsanız, Windows için bir keylogger satın almanız gerekir.

Windows 10 ve 11 İçin En İyi 8 Keylogger

Windows 10 ve 11 için bir keylogger arıyorsanız, burada en iyi 8 Keylogger listesini bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini seçin ve gelişmiş bir keylogger’ın tüm avantajlarından yararlanın.

1- Spyrix Ücretsiz Keylogger

1- Spyrix Ücretsiz Keylogger

Windows için en iyi keylogger’lardan bahsetmişken, Spyrix en üst sırayı alıyor. Bu yararlı araç, kullanıcının bilgisayar etkinliklerini izlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm keylogging özelliklerini destekler. Kullanıcıyı güvenli bir web hesabı aracılığıyla izleyebilir, tüm tuş vuruşlarını, hatta kaldırılanları günlüğe kaydedebilir, tüm pano içeriğini kaydedebilir, kullanıcının haberi olmadan masaüstünün ekran görüntülerini alabilir ve uygulamaları ve genel kullanıcı etkinliğini izleyebilir. Ayrıca yazıcı kontrolü ile birlikte gelir. Bu aracın sahip olmadığı tek bir gelişmiş keylogging özelliği yoktur, bu da onu piyasadaki en iyi kullanılabilir keylogger yapmaktadır. Üstelik kullanımı da ücretsiz!

Artıları:

Farklı gelişmiş özellikler
Uzaktan erişim ve kaldırma
Kullanımı kolay
Kapsamlı tuş vuruşu kaydı
Eksileri:
Sınırlı depolama alanı

Kişi izleme yazılımı için ek özellikler istiyorsanız, Spyrix Çalışan İzleme‘yi kullanabilirsiniz.

2- Actual Keylogger:

Actual Keylogger:

Actual Keylogger, Windows 10/11’e yükleyebileceğiniz en iyi ikinci keylogging aracıdır. Geniş kapsamlı araç, bilgisayarda çalışan ve kapatılan uygulamalar, tuş vuruşları, panoya kopyalanan içerik, yazdırma etkinliği, disk değişiklikleri vb. dahil olmak üzere birçok şeyi kaydeder. Bu uygulamanın benzersiz özelliği, cihazda yapılan tüm internet bağlantılarını da kaydedebilmesidir. . Actual Keylogger ile ayrıca seçtiğiniz belirli bir süre için ekran görüntülerini, tüm etkinliklerin şifreli günlük dosyalarını, metin ve HTML formatlarında raporlar üretir. Gizli modda çalışabilir ve kullanıcı etkinliği hakkında düzenli raporlar alabilirsiniz. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Artıları:
Büyük/küçük harfe duyarlı tuş vuruşu günlüğü
çok sayıda özellik
Sosyal ağ izleme
URL’lerin kara listesi ve beyaz listesi

Eksileri:
Fare veya dokunmatik yüzey tıklamaları kaydedilemez

3- Kidinspector:

Kidinspector

Kidinspector, ebeveynler için benzersiz bir şekilde seçilmiş bir keylogger’dır. Çocuğunuzun çevrimiçi aktivitelerini izlemek ve WhatsApp, Facebook Messenger ve diğer platformlardaki telefon görüşmelerini ve mesajlarını takip etmek istiyorsanız, bu aracı son derece yararlı bulacaksınız. Bu uygulama ile uzaktan izleme, internet takibi, ekran görüntüsü alma, ekran ve web kamerası yayını, web arama sorguları ve ana özellik olan keylogging dahil olmak üzere birçok özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu aracın kurulumu da çok kolaydır. Tek yapmanız gereken hesabınızı ücretsiz olarak kaydettirmek, ardından oluşturduğunuz hesaptan Kidinspector aracısını indirmek. Ardından, aracı izlemek istediğiniz bilgisayara yüklemeniz gerekir; daha sonra, konumunuz ne olursa olsun, çocuğunuzun çevrimiçi etkinliği hakkında fikir edinebileceksiniz.

Artıları:
Web kamerası özelliği
Kurulumu kolay
Kullanımı kolay
Uzaktan erişim

Eksileri:
Yok

4- Refog Keylogger:

Refog Keylogger

Refog keylogger, birinci sınıf bir keylogger’dan beklediğiniz her şeyi sunar. Çocuklarınızın çevrim içi güvenliği konusunda endişeli bir ebeveynseniz, bu keylogger tam size göredir. Refog, çocuklarınızın erişmesini istemediğiniz web sitelerini örneğin;( yasa dışı içeriğe sahip siteleri ) engellemek gibi pek çok şey yapabilir. Ayrıca, arkadaşları ve diğer kişilerle yaptığı sohbetler de dahil olmak üzere, çocuklarınızın çevrimiçi davranışları hakkında çeşitli bilgiler toplayabilir. Bu, çocuklarının yabancılarla etkileşime girmemesini sağlar. Yalnızca ebeveynler değil, işverenler de yazılımı çalışanlarının cihazlarına yükleyerek bu uygulamanın avantajlarından yararlanabilir.

Ebeveyn izleme, çalışan izleme ve Hoverwatch olmak üzere üç mevcut plan arasından seçim yapabilirsiniz. Her teklif, alıcılar için uyarlanmış özelliklere sahiptir.

Uygulamayı üç gün ücretsiz deneyebilir, ardından ücretli planı satın alabilir ve izleme aracının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Artıları:
Aralarından seçim yapabileceğiniz özel planlar
3 günlük ücretsiz deneme süresi
Gelişmiş izleme seçenekleri
Ve bir dizi özellik sunar.

Eksileri:
Uzaktan raporlar ücretsiz sürümde mevcut değildir.

5. Elite Keylogger:

Elite Keylogger

Elite Keylogger, ebeveynlerin çocukları ve işverenlerin çalışanları gizli modda izlemesine olanak tanır. Tuş vuruşlarından şifrelere, sohbetlere ve e-postalara kadar, kullanıcının tüm bu hareketlerini, tuş vuruşlarını analiz ederek takip edebilir ve kullanıcının tüm gün boyunca tam olarak ne yaptığını öğrenebilirsiniz. Bu aracın en iyi yanı, uzaktan kuruluma izin vermesidir. Aracı yükledikten sonra, raporları ve güncellemeleri uzaktan da alacaksınız. Yani dünyanın bir tarafında oturuyor olabilirsiniz ve diğer taraftaki kullanıcının bilgisayarda yaptıklarını izleyebilirsiniz

Artıları:
Kullanıcı dostu arayüz
Ziyaret edilen URL’lerin izlenmesi
Bir dizi günlük teslim seçeneği
Hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için mükemmel
Eksileri:
Dosya etkinliklerini izlemez

6. All In One Keylogger:

All In One Keylogger

All In One Keylogger, Windows kullanıcıları için başka bir kapsamlı keylogger’dır. Adından da anlaşılacağı gibi keylogger, mükemmel bir keylogger’dan bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahip hepsi bir arada bir araçtır. Bu yararlı keylogger sayesinde ebeveynler, çocuklarının her bir çevrimiçi etkinliğinden haberdar olabilir. Bu araç yalnızca tuş vuruşlarını kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda mikrofon seslerini, e-postaları, şifreleri ve mesajları sosyal medya uygulamaları üzerinden izleyebilir ve masaüstünün ekran görüntülerini alabilir. Ayrıca kullanıcıların internet aktivitelerini de takip edebilir. İşverenler bile bu aracı kullanarak çalışanlarını izleyebilirlr ve Tüm bunları gizli modda yapabilirler. Dahası, takip edilen kullanıcı, söz konusu cihazında çalışan tüm programları gösterebilen bir kısayol olan Ctrl+alt+del tuşlarını kullansa bile keylogger tarafından izlendiğini bilmeyecektir.

Artıları:
Komple gizli mod
Tüm bilgisayar aktivitelerini takip edin
Hem ebeveynler hem de işverenler tarafından kullanılabilir.
İyi ses kaydı
Eksileri:
Kurulum oldukça uzun

7. Kidlogger:

Kidlogger

Kidlogger, ebeveynler için başka bir mükemmel keylogger’dır. Çocuğunuzun ekran başında geçirdiği süreyi takip edebilir, tüm gün bilgisayar başında neler yaptığını, hangi siteleri ziyaret ettiğini, mesajlaşma uygulamaları üzerinden kimlerle konuştuğunu, hangi resimlere tıkladığını veya indirdiğini, kimler ile neler yaptığını, onları arayanı veya kimi aradıklarını takip edebilirsiniz. Bu, ebeveynlerin ekran sürelerini sınırlamalarına, web geçmişinin izlenmesinden uygun gördükleri şekilde ve zamanda sınırlamalarına olanak tanır.

Ayrıca araç, e-posta raporlarının yanı sıra en çok kullanılan uygulamaları da izleyebilir. Kidlogger size paranızın karşılığını verir. İlk kez kullanıyorsanız ve keylogger’lar hakkında çekinceleriniz varsa, başlamak için en iyi yer burasıdır.

Artıları:
Kapsamlı takip
Ücretsiz sürüm mevcut
Son derece uygun fiyatlı
Etkili izleme

Eksileri:
Web sitesi engelleme mevcut değil

8. pcTattletale:

pcTattletale

pcTattletale, buradaki en popüler keylogger’lardan biridir ve Seçkin izleme yetenekleri vardır. Örneğin, bu aracın benzersiz özelliği, çocuğunuzun herhangi bir zamanda tam olarak nerede olduğunu bilmenizi sağlayan bir GPS izleme özelliği ile birlikte gelmesidir. Böylece, çocuğunuzu bazı işleri yapması için dışarı gönderdiyseniz, söyleneni yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu, çocuğunuzun faaliyetleri üzerinde muazzam bir kontrol sağlayabilir. Bunun dışında çocuğunuzun veya çalışanınızın kısa mesajlarını, e-postalarını, web tarayıcı geçmişini, sosyal medya hesaplarını, video oyunlarını ve daha fazlasını da izleyebilirsiniz. Bütün bunlar fark edilmeden yapılabilir. Fikir edinmek ve test etmek için uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Artıları
GPS izleme özelliği
Harika izleme yetenekleri
7 günlük ücretsiz deneme
Kolay kurulum
Eksileri:
Biraz pahalı

Çocukları ve Çalışanları İzlemek İçin Keylogger Kullanmak Yasal mı?

Bir keylogger’ın ana işlevi, kullanıcının tuş vuruşlarını izlemektir. Bununla birlikte, birçok keylogger, kullanıcının web kullanımı hakkında bilgi toplama, yazdırma etkinlikleri, çevrimiçi etkinlikler, sosyal medya etkinlikleri, finansal bilgiler ve hatta sosyal medya hesaplarına ve diğer hesaplara şifreler gibi birkaç başka özellik sunar. Keylogger’lar bu kadar kapsamlı izleme araçları olduğundan, hem kullanıcının yararına hem de kullanıcıya zarar verecek şekilde kullanılabilirler.

Keylogger’lar fark edilmeyebilir mi?

Bazı keylogger’lar, kimliğinizi veya kullanıcının izlenmekte olduğu gerçeğini izlemenize izin veren gizli mod özellikleri sunar. Keylogger’ların tespit edilebileceği pek çok yol ve hack olmasına rağmen, bu tür araçların kullanımı genellikle tespit edilememektedir.

Keylogger’lar ücretsiz deneme sunuyor mu?

Pek çok keylogger aracı, sınırlı özelliklere sahip ücretsiz denemeler sunar. Hatta bazıları, müşterilere sunulan tüm özelliklerle denemeler sunar. Ücretsiz sürüm, 3 ila 7 gün arasında değişir. Aracı yüklemek için ücretsiz deneme politikalarını okuduğunuzdan emin olun.

“Windows 10 Ve 11 İçin En İyi 8 Keylogger” üzerine 4 yorum

  1. 1. seçenekteki linkin en sonundaki / simgesini kaldırmalısınız. çünkü tıklayınca sayfa bulunamıyor diyor ama / işaretini kaldırınca sayfa geliyor.

    Yanıtla
  2. Bu kadar çok seçenek olduğunu bilmiyordum , şimdilik kullanmayı düşünmesemde ayrıntılı bir yazı olmuş , elinize sağlık

    Yanıtla

Yorum yapın