Tasarım Harikası E-Link Ekranlı Bileklik!Tasarım Harikası E-Link Ekranlı Bileklik!

IndieGoGo‘da destek bekleyen tasarım harikası öyle bir bileklik var ki, sizi sürekli yeni bileklik satın alma derdinden kurtaracak!

Kavisli e-ink ekranı ile Tago Arc, görünümden artı puanları toplarken, eşsiz bir mücevher olacak.  Birbirinden farklı yüzlerce tasarımı bileğinize taşıyan Tago Arc’a tasarımları uygulama üzerinden satın alabilirken, kendinizde tasarım yapıp bilekliğinize gönderebiliyorsunuz.

tago3 Tago Arc, akıllı telefondaki uygulamasıyla bağlantılı olarak çalışıyor. Yaptığınız tasarımı yada satın aldığınız tasarımı,  telefonun bilekliğe yaklaştırılmasıyla birlikte NFC aracılığıyla bilekliğe aktarım başlıyor. Tago Arc, Android 4.0 üzeri tüm cihazlarda çalışıyor.

tago1

Ancak iPhone‘un  NFC özelliğinin sadece Apple Pay’e özel olması ile iPhone modellerinde bu özellik kullanılamıyor.  IndieGoGo‘da ki  Tago Arc’ın şimdiden tükendiği ve bileklik için 259 dolar destek isteniyor. Sınırlı üretilen altın kaplamalı modeli içinse 9.999 dolar isteniyor. Bileklikler  sahiplerini Aralık ayında bulacaklar.

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir