VAIO Z ve VAIO Z Canvas Hibrit Bilgisayarlarını Tanıttı!VAIO Z ve VAIO Z Canvas Hibrit Bilgisayarlarını Tanıttı!

Sony ile yollarını ayırılan VAIO sessziliğini bozdu!

VAIO iki yeni hibrid dizüstü bilgisayar ile yeniden piasada yerini aldı. VAIO Z ve VAIO Z Canvas isimli bilgisayarlarını Japonya’da gerçekleştirilen etkinlikte görücüye çıkardı. Z serisinin hibrit dizüstü bilgisayarları tasarım ve performansları ile dikkatleri çekiyor.

Z serisinin iki yeni hibrit dizüstü bilgisayarı VAIO Z ve VAIO Z Canvas, hem performans hem de tasarımlarıyla dikkat çekiyor. VAIO, VAIO Z modelinde ikinci nesil yüksek hızlı 256 GB SSD dahili hafıza, beşinci nesil Core i7 işlemci (saat hızı belli değil) ve alüminyum-karbon gövde tercihinde bulunmuş. Alüminyum-karbon gövde sayesinde ağırlığı 1,34 kilogram olan bilgisayarın kalınlığı ise 16,8 mm. Tam dolu pille 15,5 saate kadar kullanım imkanı sunduğu söylenen bilgisayarın Japonya’da dün itibarıyla 190.000 bin yenden (1.600 dolar) ön siparişle satışa sunulmuş durumda.

vaio5

VAIO Z Canvas ise, 2,1 inçlik ekran 2.560 x 1.704 piksel çözünürlüğünde,  Adobe’nin RGB renk uzayının yüzde 95’ini kapsıyor ve  ayrılabilir bir klavyeyle birlikte geliyor. Kutu içeriğinden stylus’un da oalabileceği söylenen bilgisayarda a 1 TB dahili hafıza var.  VAIO Z Canvas’ın diğer detayları tam olarak açıklanmadı.

vaio3

vaio2vaio1

https://www.youtube.com/watch?v=jfEcOIExsrQ

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir