TikTok Videolarından Filigran Kaldır Ve Yeniden Kolayca Kırp-İşte En İyi Araçlar

Tiktok Filigranı kaldır ve yeniden kırpıp paylaş!

TikTok Videolarından Filigran Kaldır Ve Yeniden Kolayca Kırp-İşte En İyi Araçlar

 

Tiktok videosunu başka bir platformda paylaşmak isteyebilirsiniz ama filigran kısmı canınızı sıkmasın. Filigranı kaldırıp farklı bir sosyal ağınızda paylaşım yapabilirsiniz. İşte adımlar:

TikTok, dünya çapındaki kullanıcılar arasında ilginç, eğlenceli ve yaratıcı videolar aracılığıyla izleyicilerle bağlantı kurmak için favori platformlardan biri haline geldi. Sitedeki videoları beğendiyseniz, indir butonuna tıklayarak kolayca yerel cihazınıza kaydedebilirsiniz. Hatta, videonun sahibiyseniz ve herhangi bir videonuzu Instagram ve diğer platformlardaki hayranlarınızla paylaşmak istiyorsanız, video indirmek oldukça basittir.

Yani TikTok’tan video indirmek sorun değil, ancak bu indirme dosyasında TikTok logosunun yanı sıra video bölümünü kapsayan kullanıcı kimliğini içeren bir filigran var ve oldukça can sıkıcı. Bu nedenle, TikTok videosunu filigran olmadan kırpmanın yollarını arıyorsanız, size en iyi araçları sıralayacağız.

TikTok Filigranı Nedir?

TikTok videosunu bir cihaza indirdiğinizde veya kaydettiğinizde, orijinal içerik oluşturucunun kullanıcı adını ve TikTok logosunu içeren bir filigranla birlikte gelir. Filigran, sahibine gereken itibarı verirken video yeniden yayınlandığında fikri mülkiyet hırsızlığını önler. TikTok videosundaki kayan filigran logosu ve oynatılırken video köşesinde yer değiştirmeye devam eder.

TikTok Filigranı Nedir?

Filigran Olmadan TikTok Videoları Nasıl Kırpılır

TikTok filigranı videoların üzerine otomatik gelir ve onlardan kurtulmak için verimli bir profesyonel araca ihtiyaç vardır. Bu nedenle, TikTok videolarını filigran olmadan kırpmak istiyorsanız, iMyFone TopClipper‘ın en iyi araç olduğunu söyleyebiliriz.

Bu, videoları hızlı bir şekilde özelleştirmenize ve filigranı sorunsuz bir şekilde kaldırmanıza olanak tanıyan akıllı bir video oluşturma ve düzenleme aracıdır. Videolarınızı bir profesyonel gibi göstermek için videoyu kırpabilir, çevirebilir, PIP ekleyebilir, çerçeveleri işleyebilir ve diğer birkaç düzenleme görevini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılımın Temel Özellikleri:

TikTok filigranının gruplar halinde kaldırılmasına izin verir.

Aynı anda birden fazla videoyu otomatik olarak kırpıp kesmeyi kolaylaştırır.

Logoların ve kenarların özelleştirilmesine izin verir.

Videoları işlemek için akıllı algoritma özelliği vardır.

Döndürme, resim içinde resim, video karelerini işleme ve daha fazlası gibi kırpmaya ek olarak birden çok düzenleme işlevini destekler.

Deneme sürümü ücretsizdir, lakin sınırlı sayıda video düzenleme ile sınırlandırılmıştır.

TikTok filigranını kaldırma ve TikTok videolarını otomatik olarak kırpma adımları

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda iMyFone TopClipper’ı indirin, kurun ve çalıştırın.

Filigranı kadırmak için “Remove Watermark” a tıklayın.

TikTok filigranını kaldırma ve TikTok videolarını otomatik olarak kırpma adımları

TikTok video URL’sini yapıştırın.

TikTok filigranını kaldırma

Ardından, filigranı kaldırmak istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın ve bu bağlantıyı arama kutusuna yapıştırın ve ardından “Search”butonuna tıklayın.

Ardından, yazılım videoyu işlemeye başlayacak ve filigranı anında kaldıracaktır.

 Videoyu düzenlemeyi seçin

Video filigranı kaldırıldığında, önizleme yapabilir ve kontrol edebilirsiniz. Ardından, sizi doğrudan otomatik düzenleme işlevinin sayfasına götürecek olan “Start Creating” seçeneğine tıklayın.

Videoyu kırpın

Yazılım arayüzü videoyu ayrıntılarıyla gösterecek ve burada “Start” butonuna tıklayın. Artık videoyu kırpmayı ve ayrıca desteklenen diğer işlevleri kullanarak düzenlemeyi seçebileceğiniz bir Ayarlar penceresi açılacaktır. Seçilen ayarları kaydetmek için “Save” butonuna tıklayın.

Kırpılan videoyu önizleyin ve kaydedin

iMyFone ile tiktok videosundan filigran kaldır

Kırpma işlemi tamamlandığında video ön izlemesini kontrol edebilir ve yerel sisteme kaydedebilirsiniz.

Ayrıntılı adımlar için iMyFone TopClipper kılavuzunu buradan inceleyebilirsiniz.

Filigransız TikTok Videolarını Kırpma Hakkında Genel Sorular

TikTok video kırpma ve filigran ile ilgili bazı sık sorulan sorular ve cevapları aşağıda listelenmiştir.

S1: Bir filigranı kaldırmak yasa dışı mı?

Filigran, içeriğin sahibi için telif hakkı koruması gibidir ve bu nedenle filigranı kaldırmak yasa dışıdır. Ancak kendi videonuzdan bir filigranı kaldırıyorsanız, bu bir sorun olmamalıdır.

S2. Filigranları ücretsiz olarak nasıl kaldırırım?

iMyFone TopClipper ayrıca TikTok filigranını ücretsiz olarak kaldırmanıza izin veren bir deneme sürümü ile birlikte gelir. Ücretsiz deneme sürümünde araç, filigran özelliğinin kullanımını günde 5 kez ile sınırlar.

S3: TikTok videolarını iPhone’uma filigran olmadan nasıl indirebilirim?

iPhone’unuzda,  TikTok video filigranı kaldırılabilir. İşlemler için adımları takip edin:

İstediğiniz TikTok videosunu açın ve iPhone’unuza kaydedin.

Ardından, kaydedilen videoyu Fotoğraflar uygulamasında açın.

Sağ üst köşede Düzenle seçeneğini belirleyin ve ardından altta görünen seçeneklerden Kırp simgesini seçin.

Şimdi videoyu sıkıştırmanız ve yakınlaştırmanız ve ardından filigran alanını kırpmanız gerekiyor. TikTok videoları hareket etmeye devam ettiğinden, birden fazla alanı kırpmanız gerekir.

Bitti düğmesine tıklayın ve videoyu kaydedin.

S4. TikTok videolarından çevrimiçi filigranı kaldırabilir miyim?

Evet, TikTok videolarından filigranı kaldırmaya izin veren tarayıcı tabanlı çevrimiçi araçlar mevcuttur. Bu araçların çoğu ücretsizdir, kullanımı basittir ve temel işlevlerin gerçekleştirilmesini kolaylaştırır. Bu görev için yaygın olarak kullanılan çevrimiçi araçlardan bazıları Media.io, SnapTik, TikMate ve diğerleridir.

Çözüm

Doğru araçlara erişiminiz yoksa TikTok videosunun filigranını kaldırmak ve düzenlemek zor bir iş olabilir. iMyFone TopClipper, düzenleme görevleri için kullanılabilecek mükemmel bir araçtır. Windows sistemiyle uyumlu olan yazılımın kullanımı kolay ve hızlıdır.

Yazılımın incelemelerinden yorumlar:

• Araç, daha fazla beğeni, takipçi ve görüntülemeye sahip videolar oluşturmama yardımcı oldu. Düzenleme  uğraştırmadı çok kolay videolar oluşturabildim. – Anna
• Kullanımı basit ve yeni başlayanlar için harika harika bir video düzenleme aracıdır. – Lucy
• TikTok filigranını hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmama yardımcı olan harika bir video aracı. – Lily

Yorum yapın