Mi Paylaşım ile Diğer Android Cihazlar ile Resim Ve Dosya Paylaş

Tıpkı iPhone’da olduğu gibi , Mi paylaşım ile Diğer Android cihazlar  Arasında Dosya Paylaşabilirsiniz. 

Mi Paylaşım ile Diğer Android Cihazlar ile Resim Ve Dosya Paylaş

MIUI 11’de başlayan ve üst sürümlerde geçerli olan en iyi özelliklerden biri olan Mi Paylaşım, kullanıcıların yakındaki uyumlu cihazlara resim, uygulama, müzik vb. göndermesine olanak tanır.

Mi paylaşım nedir?

Mi share( Mi paylaşım), kullanıcıların yakındaki uyumlu cihazlara dosya [resim, fotoğraf, müzik, uygulama vb.] gönderir.  Xiaomi ‘Mi Paylaşım’ ile Mi Olmayan Cihazlarda da  Dosya Paylaşımına İzin Verir. Mi paylaşım ile OPPO , Vivo, Realme ve diğer akıllı telefon üreticilerinin telefonları arasında kablosuz olarak veri aktarılabilmesini sağlar.

Cihazlar Arası Dosya Paylaşımı İçin ‘Mi Paylaşım’ Nasıl Kullanılır?

Mi Paylaşım, Bağlantı ve paylaşım ayarları altında bulabilirsiniz. Ayarları açın. Bağlantı ve Paylaşım üzerine dokunun ve Mi Paylaşım üzerine dokunup, Mi paylaşım’ın anahtarını açık konuma getirmelisiniz.

Cihazlar Arası Dosya Paylaşımı İçin 'Mi Paylaşım' Nasıl Kullanılır?

Bu esnada izin ayarları gelir. Gerekli izinleri verin.  Dilerseniz “bluetooth veya Wi-fi açık olduğunda Mi paylaşımı otomatik olarak açık seçeneğini de işaretleyebilirsiniz.

Mi Paylaşım ayarları

Gönderdiğiniz cihazda Wi-fi’in ve Mi paylaşım’ın açık olması gerekiyor.  Ve izinlerin verilmiş olması gerekiyor. Kontrol merkezini açalım ve mi paylaşıma dokunalım. İzni verelim.

Mi paylaşımı aç

 

Diğer cihazda bu iki özelliği açık konuma getirdikten sonra tek yapmanız gereken, Telefondan bir resim, müzik gibi bir dosya seçin. Ve ardından Gönder’e dokunun.

Mi paylaşım ile gönder

Karşı taraftaki cihaza resim gönderilecektir.

 

Mi share

Yayınlanma tarihi: 5 Eyl 2022-son güncelleme: 03-11-2023

“Mi Paylaşım ile Diğer Android Cihazlar ile Resim Ve Dosya Paylaş” üzerine 4 yorum

Yorum yapın